Prosím poraďte co mám dělat?

Koupila jsem si hru Hospital Tycoon.Nainstalovala jsem ji a když ji chci spustit tak mi to napíše:K DOKONČENÍ POŽADOVANÉ SLUŽBY JE STRÁNKOVACÍ SOUBOR PŘÍLIŠ MALÝ.
Děkuju moc za rady :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

2GB volneho mista na disku je uz docela kriticka mez, pokud jste vymazala vse co nepotrebujete a zbyvaji jen 2GB je cas poridit vetsi disk ...

== PEVNY DISK ==

2000 GB (2TB) SATA disk se da dnes koupit i jen za 3000,- Kc.
500 GB (0,5TB) disk asi za 1000,-

jaky disk mate nyni ?
(3.5", sata II, western digital / samsung / seagate / hitachi)?

== OPERACNI PAMET / RAM ==

vzhledem k tomu ze se nedostava velikosti ram a system hleda ve strankovaci pameti na disku, znaci to i nedostatek RAM pameti - coz by mohl byt jeste citelnejsi problem pri praci s pc, tato pamet je radove drazsi a take radove rychlejsi, pro pohodlny chod pocitace je dostatecne mnostvi kriticke ... Za jeste rozumne minimum bych povazoval 2GB DDR2/3 , optimalne dvojnasobek ... cena neco malo nad 1000kč za / 2GB

///

ucast servisniho technika snad ani neni nutna, k pripojeni noveho disku ci zapojeni ram staci jen umet zapojit prislusnou vec do konektoru na zakladni desce uvnitr pocitace ... nikam jinam obvykle nepasuje takze se nelze zmylit a bez pouziti hrube sily ani nic poskodit.

----

pokud potrebujes rychle reseni, a uvolnit vice mista, pouzij program CCleaner a vymaz napriklad i hotfix uninstallers, docasna data ve slozce temp ... to vse uz muze ted zabirat cele GB dat a zbytecne.
http://www.slunecnice.cz/…

udelat si prehled co ti na disku zabira vyznamne misto, ti pomuze i program Space MONGER ... http://www.slunecnice.cz/…

Další odpovědi:

Stříbrný

Přesně jak píše ge0rge. Pokud je možnost, tak zvětšit kapacitu HDD.
Jinak zbývá jen čistit od smetí a hlídat využití RAM (případně dokoupit kompatibilní), ale to možná nebude stačit.
Trabantem se také nedá jezdit 180km/hod, dokonce ani z kopce ne.

PODLE ME MAS MALO MISTA NA DISKU SKUS TO KOLKO MAS MISTA :)

Otázku jsem psala já na disku mám 2 GB volného místa a víc už mi nejde uvolnit :( Smazala jsem už úplně všechno co nepotřebuju.

Bronzový

Dodám, že by bylo také rozumné zkontrolovat na kolika je virtuální paměť (stránkovací soubor nastavena) a popřípadně kapacitu zvýšit/ a nebo snížit a uvolnit tak místo na disku (2GB strákovací souboru, to je až moc ,průměr nastavený po instalaci Win je 1GB).

A to uděláte takto : Právé tlačítko myši->Vlastnosti->Karta Upřesnit->Výkon a tlačítko Nastavení->Karta Upřesnit->Virtuální paměť->Nastavit-> A nastavit rozumnou kapacitu, pokud máte 700MB - můžete zvýšit/snížit na 1,5GB apod. Pak restartujte počítač a zkuste hru spustit znovu.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.