Prosím poraďte co mám dělat?

Koupila jsem si hru Hospital Tycoon.Nainsta­lovala jsem ji a když ji chci spustit tak mi to napíše:K DOKONČENÍ POŽADOVANÉ SLUŽBY JE STRÁNKOVACÍ SOUBOR PŘÍLIŠ MALÝ.
Děkuju moc za rady :)

Nejlepší odpověď
anonym

2GB volneho mista na disku je uz docela kriticka mez, pokud jste vymazala vse co nepotrebujete a zbyvaji jen 2GB je cas poridit vetsi disk …

PEVNY DISK

2000 GB (2TB) SATA disk se da dnes koupit i jen za 3000,– Kc.
500 GB (0,5TB) disk asi za 1000,–

jaky disk mate nyni ?
(3.5", sata II, western digital / samsung / seagate / hitachi)?

OPERACNI PAMET / RAM

vzhledem k tomu ze se nedostava velikosti ram a system hleda ve strankovaci pameti na disku, znaci to i nedostatek RAM pameti – coz by mohl byt jeste citelnejsi problem pri praci s pc, tato pamet je radove drazsi a take radove rychlejsi, pro pohodlny chod pocitace je dostatecne mnostvi kriticke … Za jeste rozumne minimum bych povazoval 2GB DDR2/3 , optimalne dvojnasobek … cena neco malo nad 1000kč za / 2GB

///

ucast servisniho technika snad ani neni nutna, k pripojeni noveho disku ci zapojeni ram staci jen umet zapojit prislusnou vec do konektoru na zakladni desce uvnitr pocitace … nikam jinam obvykle nepasuje takze se nelze zmylit a bez pouziti hrube sily ani nic poskodit.

pokud potrebujes rychle reseni, a uvolnit vice mista, pouzij program CCleaner a vymaz napriklad i hotfix uninstallers, docasna data ve slozce temp … to vse uz muze ted zabirat cele GB dat a zbytecne.
http://www.slu­necnice.cz/sw/ccle­aner/

udelat si prehled co ti na disku zabira vyznamne misto, ti pomuze i program Space MONGER … http://www.slu­necnice.cz/sw/spa­cemonger/

Další odpovědi
Bumbes

Přesně jak píše ge0rge. Pokud je možnost, tak zvětšit kapacitu HDD.
Jinak zbývá jen čistit od smetí a hlídat využití RAM (případně dokoupit kompatibilní), ale to možná nebude stačit.
Trabantem se také nedá jezdit 180km/hod, dokonce ani z kopce ne.

Rada.012

PODLE ME MAS MALO MISTA NA DISKU SKUS TO KOLKO MAS MISTA :)

Denča

Otázku jsem psala já na disku mám 2 GB volného místa a víc už mi nejde uvolnit :( Smazala jsem už úplně všechno co nepotřebuju.

PostApMan

Dodám, že by bylo také rozumné zkontrolovat na kolika je virtuální paměť (stránkovací soubor nastavena) a popřípadně kapacitu zvýšit/ a nebo snížit a uvolnit tak místo na disku (2GB strákovací souboru, to je až moc ,průměr nastavený po instalaci Win je 1GB).

A to uděláte takto : Právé tlačítko myši->Vlastnosti->Karta Upřesnit->Výkon a tlačítko Nastavení->Karta Upřesnit->Virtuální paměť->Nastavit→ A nastavit rozumnou kapacitu, pokud máte 700MB – můžete zvýšit/snížit na 1,5GB apod. Pak restartujte počítač a zkuste hru spustit znovu.