LEONEK

jak mohu zvětšit virtuální pamět?

kde a jak jí mohu zvětšit kde v počítači to mám hledat nevím si rady máme win xp poradte mi prosím děkuji L.

Odpovědi
Retko

Ted tu napisu postup na sedmicky, ale mislim, ze na XP je to temer stejne, nebo velmi podobne.

Pravy klik na tento pocitac – v okne nahore je zalozka upresnit – v casti vykon klikas na nastaveni – nahore zase prepni na upresnit v novem okne, a tam pak vidis virualni pamet..

Dalsi moznosti, je ze pouzijes napovedu windows, tam uz to bude spravny pro XP, hlavne pis s diakritikou – virtuální paměť