Zlatý

Potřebuji prosím poradit co udělat aby mě při zmáčknutí na Caps Lock psala velká písmena a né malá

Dobrý večer ted jsem se vrátila a při psaní dopisu jsem si všimla ,že když kliknu na Caps Lock tak mě nepíšou písmena velká ale malá a když Caps Lock vypnu píši velkýma písmenama zřejmě mě mé děti na něco klikli můžete mě poradit děkuji.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

při zapnutém capslock se píší velká písmená a na klávesníci svítí kontrolka LED, že funkce je zapnuta.
Při opětovném stlačení kontrolka zhasne a funkce je vypnuta.

Další odpovědi:

Zlatý

Pokud je svítí kontrolka CapsLock, je funkce klávesy Shift obrácená (bez Shiftu velká, se Shiftem malá). Stisknutím klávesy CapsLock kontrolka zhasne a všechno bude jako dřív.

Zlatý

Režim Caps Lock má jen dva stavy: zapnuto a vypnuto. Změna nastane stisknutím takto označené klávesy a trvá do opětného stisknutí, jímž se přepne do opačného stavu.
Není mi jasné, jaký problém popisuješ.
Nejspíš jde o to, že při zapnuté funkci Caps Lock má obrácenou funkci klávesa Shift (↑).

Zlatý

Připadám si jak Alenka v říší divů, nebo jak se to zpívá.
Jasná otázka a odpovědi jenom papouškujou otázku. Ještě dokonce za palce. Docela by mě to zajímalo jak to vzniklo a jak se to dá vyřešit.
Na technické podpoře Microsoftu je toto :

http://support.microsoft.com/…

Doufám že problém byl správně popsán v otázce !

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 950
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.