marynka29

prosim poradte!…

co mam darovat nejlepsim ucitelkam na zakladni skole, az odejdu na gymnazium?? na vanoce jsem jim uz neco pekneho dala, ale ted si myslim, ze to chce neco jineho a i vetsiho…prosim zamyslete se nad tim se mnou…treba i vic darku a bude to napr. v nejakem balicku(ne samozrejme „deset“…=)dekuju

Nejlepší odpověď
Drap

Nejlepší by bylo něco co sama vyrobíš. Třeba šperk, pletený košíček, cokoli, kde bude kousek tebe

Další odpovědi
Damiana

V tomto případě jsem pro originál. Učitelky (a ženy vůbec) obvykle dost rády nosí šátky. Kup si barvy na hedvábí (textil), pár pěkných, hladkých, jednobarevných šátků z hedvábí (saténu) a zkus je nějak výtvarně dekorovat. Ispirací ti mohou být drobné indicie vztahující se k aprobaci pedagožek, které chceš obdarovat. Určitě tě spojitosti napadnou, pak je na řadě jejich vkusné zpracování. Můžeš přidat i citát nějakého učence nebo naopak hlášku té které učitelky. Do rohu připiš své jméno, dobu školní docházky, školu a máš krásný i praktický dárek.
Úplně si dovedu představit třeba blankytně modrý šátek pro matikářku s E=mc2, Pythagorovou větou, vzorečky, kružítkem, trojúhelníkem a nějakou tou vtipnou postavičkou. 🙂
(Nebo jim můžeš vyrobit korálky, náušnice – komponenty se dají dnes víceméně bez problémů sehnat.)

Michal Kole

PLAVECKÝ KURZ pokud od Pedagogické střední a pak vysoké školy ZAPOMNĚLI PLAVAT.

Ty plavat umíš ?

Dáš 50m pod vodou bez zacpaného nosu a s otevřenýma očima ?

LiliDomi

My jsme se ve třídě dohodly, že dáme peníze dohromady a celý škole koupíme dort, zkuste se také domluvit, anebo jestli chcete dát samostatně dárek, tak bych koupila čokoládu, to vždy potěší :)