tečka

Jak se naučit provaz??

Ahoj, chtěla bych se naučit provaz ale nevim jak na to… Kdyby měl někdo nějakou radu tak mi jí prosím napište, byla bych moc ráda..:) Ale nevim jestli bych se to mohla jestě naučit ve 14 letech. Jsem docela hodně mrštná ale provaz prostě nejde..:(

Nejlepší odpověď
Drap

Chceš se naučit dělat provaz stáčený, nebo pletený ?

Další odpovědi
zzzzz

Není to těžké, dělala jsem ho naposled před dvaceti lety, teď jsem ho zkoušela 🙂 a udělám ho pořád.
Pořádně se rozcvič a potom ho prostě udělej, ze začátku to bolí, časem si tělo zvykne.

Kelt

Rozcvič se, hlavně klouby. A postupuj pomalu, nechtěj to hned, abys neměla následky. Možná bych doporučíl návštěvu gymnastického oddílu. RAději pomalu postupně a bezpečně než zítra a celý zbytek života budeš imobilní.

marci1

Jak se naučit provaz : http://www.spor­tuj.com/view.php?cis­loclanku=2009050003