Jak setřít kluka kterého nechci, známe se chvíli a oslovuje mě kotě?

prosím, nejakej dobrej stěr, ale rychle, jeden kluk, kterýho nechcu, a znám se s ním sotva 5 minut mi apsat kotě -.-
a mě se to nelíbí, protože se s ním znám sotva 5 minut a už si hraje na frajera, a nevíc ho nechci, jak ho mám setřít?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Kocourku i kotě má drápky a umí prskat. Kdysi se řvalo na valech : "Dále od hradu, dále" a je teď "dále od mého kožíšku, neb drápky mé podrápou tě, cizinče"
Doplňuji:
Neboj se kocourka usadit, či zamést ním dvůr, když každé druhé - třetí slovo bude kocourek, přestane o tě dbát,

Další odpovědi:

Stříbrný

Tý brďo fakt jo?
To je ale sprosťák říkat ti koťe,vyříznout jazyk jinak to nevidím

Pokročilý

Použil bych pravidlo: "Kde není dříví, tam hasne oheň". Pokud je ti takové oslovení nepříjemné, řekni mu otevřeně, aby tě takto neoslovoval. Když v tom bude pokračovat a stupňovat, přestaň s ním komunikovat. Nic víc mne v tuto chvíli nenapadá :)

Bronzový

Napiš mu neotravuj mě, nemám o tebe zájem. Hotovo

Pokročilý

To záleží..
můžeš být nepříjemná, ale třeba ho to bude bavit, nebo mu může napsat "copak kocourku" věř mi, že když to zopakuješ v každý větě, tak ho dobře naštveš

Pokročilý

Zeptej se ho jestli má taky chlupaté bradavky jako ty a slehne se po něm zem, nebo když se tě zeptá "Co děláš?" tak mu napiš "Drbu si koule, co ty?"

Zlatý

řekni mu: "ano beruškó?"

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.