Prosím může mít žena sex když má menstruaci?

Když žena mestruuje může souložit?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Četla jsem, že může. Je to ale otázka větší hygieny.. Muž musí mít prezervativ a oba se musí před i po souloži řádně umýt (tak se to ale dělá i u normální souloži). Další věcí je to, že ženy většinou v takovémto období sex ani nechtějí...

Další odpovědi:

Stříbrný

Samozřejmě, že v dnešní době už jí v tom nic nebrání a jsou i takové.
na druhou stranu je potřeba zvážit určitá zdravotní a hygienická rizika. Pokud partnerovi nevadí, že bude po souloži poněkud méně čistý, lze to v podstatě vyřešit sprchou poté.
Bohužel jsou tu pro ženu i zdravotní rizika. Vzhledem k tomu co se v pohlavních orgánech během menstruace děje, je samozřejmé, že se zvyšuje riziko infekce a různých zánětů. Ani prezervativ není v tomto ohledu stoprocentní ochrana, protože se nezvyšuje riziko jen kalsických pohlavních nemocí, ale i riziko, že možné zanesené nečistoty způsobí zánět.
Je otázka jestli kvůli pár dnům, kdy trvá menstruace stojí za to riskovat.

Stříbrný

Je sex jistě možný,to záleží na obou partnerech.Potom na hygieně a technice styku.A anální styk specielně vyžaduje přípravu.A hygienu. Hezké milování.....

Zdroj: univerzita život

Bronzový

Některé ženy naopak začnou chtít sex v těchto dnech daleko víc,ale potom to víceméně záleží na muži...Odpověď zní ano může.Potom je tu ještě např. anální sex atd...

Zlatý

ano může ale myslím si osobně že jsou to dny kdy by měla mít žena klid

Pokročilý

Existuje na to i vtip:
Povídají si 3 ženy, která má za manžela většího prasáka.První říká: "Ten můj mi to dělá i když mám menstruaci." Druhá na to: "To nic není, ten můj mi to děla v takové chvíli i orálně!" A třetí: "Vaše starosti bych chtěla mít. Ten můj mi to dělá i při menstruaci a taky orálně, ale pak ještě s tou zakrvácenou hubou běhá stašit chlapy, co se vrací o půlnoci z hospody."

Takže jak vidno - jde to!!!

Zdroj: infant.blog.cz

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.