Pokročilý

Prosím jaké máte zkušenosti s operací kyčle? Díky

Doplňuji:
Díky za odpovědi, jdu za 14 dní, tak jsem chtěla znát zkušenosti druhých, snad pro psych. podporu. A tančit chci ještě taky...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Zatím se této zkušenosti vyhýbám, ale ne díky "vyšší" pomoci, nýbrž přípravku Mobilin. Podotýkám, že nejedu na procenta s jeho prodejem a třeba se jedná o náhodu. Je však skutečností, že vloni na podzim mně postupně začaly zlobit oba kyčelní klouby až jsem ztratil schopnost sešlapávat spojku a tudíž řídit auto. Od dětí jsem na vánoce dostal tři dávky zmíněného přípravku /3 krát devadesát pilulí/. Ty jsem třikrát denně užíval od ledna do března a stalo se téměř neuvěřitelné - na 95% zmizely všechny problémy. Nyní opět chodím bez bolesti, lezu po žebříku a skáči přes kaluže. Nedávno jsem si podle doporučení nasadil opět jednu dávku a věřte nebo ne, nadále jsem i přes svoji nadváhu v pohodě.

Další odpovědi:

Zlatý

To se odvíjí od každého jedince jinak .
U mě v rodině 1 zkušenost dobrá - 2 zkušenost špatná .
Tak co pomohla jsem ti? Asi ne co?

Jak říkám každé tělo je jiné, jinak přijme cizí náhradu a jinak se hojí.

Zlatý

Je potřeba si vybrat: chodit ( někdy i třeba hůře), nebo nechodit a trpět bolestí !

Stříbrný

Maminka byla na operaci v 75 letech.Povedla se.Letos měla 82,chodí bez holí,stále se ještě stará o své kytičky a malou zahrádku.Přeji stejný úspěch a hodně tanečků.

Zlatý

Žádné, ale to asi nepomůže.

Zlatý

Tak na to ti odpovím,až se žena vráti z takové to operace.

Diskuze k otázce

Pokročilý

beluška

Johanko, díky moc. Jsem tedy mladší, ale potěšila mne tvá odpověď. Zdravím maminku a přeji moc zdraví a elánu.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.