Dr. Darko

Co se dá dělat se zlomenou kyčlí?

Odpovědi
Drap

Třeba operovat. Každá zlomenina kyčle ale může být jiná.

Pepa25

Řekl, bych, že máte zvláštní schopnost klást nejasné otázky (viz včerejší „rezerva“). Kyčel je totiž kloub, který logicky nejde zlomit. Samozřejmě, existuje zlomenina kyčelní kosti – myšleno zlomenina pánve, resp. její části, která se oznažuje jako kyčelní kost. Pak také existuje zlomenina krčku, což už je ale část stehenní kosti, takže něco úplně jiného. Takže bohužel lze odpovědět.

nyjono

Podle toho kde a jak je zlomená.
Někdy stačí delší dobu fixovat, jindy je potřeba oerace.

tenHradečák

Se zlomenou kyčlí, respektive se zlomenou kyšelní kostí, lze dělat spoustu věcí. Moje babička si třeba oblíbila ležení u televize.