Prosím, dá se zjistit adresa člověka podle čísla na mobil?

Nemohu přijít na to, jak najít člověka podle mobilního telefonního čísla, zda to vůbec jde?

Nejlepší odpověď
kenyrts

tak jsem to našel,je to super!!!!!!!!!!!
odkaz viz link:

Zdroj: http://www.trac­kapartner.com/

Další odpovědi
Jahoda

Nejde to. Jednou jsem to chtěla vyzkoušet a zavolala jsem tam, ale tam mi řekli, že to říct nemůžou. prý je to tajné.

panenka

to asi nepude.už jednou tu byla stejná otázka a odpovězeno na ní bylo že by jste musela s timto dotazem zajít na danou společnost,pod kterou to číslo spadá.ale tam vam stejně neporadí protože nejsou oprávněni to zdělovat.zkuste na to číslo zavolat a zeptat se té danné osoby kdo to je a z kama pochází.