Džanička

Dá se podle rodného čísla najít IČO té osoby?

Chtěla bych vědět, jestli se podle rodného čísla dlužníka dá najít jeho IČO pod kterým údajně podniká. Jde o to, že můj ex mi dluží na výživném 256.000 Kč a já potřebuji podle toho IČO najít bydliště nebo místo, adresu kde má psanou živnost abych mohla urgovat toto neplacení, také aby policie věděla kam jít. Už mi ho jednou hledali ale nenašli, chci si ho najít sama, a pak je tam jen poslat. Jestli mě chápete. Najdu to někde? Poradíte mi kde? Dík.

Já jeho jméno samozřejmě znám.. :/ Takže si určitě vzpomenu, v prvním odkazu jsem jeho IČO podle jména našla, on má tak debilní jméno, že jsou u nás jen dva tací se stejným jménem.. Jen mě zaráží že má v tom rejstříku napsanou jako sídlo firmy budovu, kterou mu banka už asi před 5ti lety sebrala a prodala, teď tam bydlí úplně cizí lidé se kterými nemá nic společného. Takže jeho adresu asi nedohledám. Je to vůbec možné aby měl někde sídlo firmy kde vůbec nebydlí?

Nejlepší odpověď
gecco

Hledej podle jména (zapiš je do kolonky „Obchodní firma“) – http://wwwinfo­.mfcr.cz/ares/a­res_es.html.cz …
😉

Další odpovědi
Hlada

Podle rodného čísla to nepůjde. Kdybyste si vzpomněla na jméno, tak by to šlo najít v živnostenském rejsříku.
http://www.rzp.cz

ReHu

A víš určitě, že má stále živnost?
Mnoho neplatičů teoreticky nepracuje, ale prakticky mají příjem z práce na černo, která se těžko prokazuje.
To se pak hledání osoby řeší jiným způsobem.

Hlada

Bohužel je to u nás možné a dokonce i často používané. Jsou firmy, které pronajímají poštovní schránky jako sídlo.

Džanička

Já si myslím že to ta rodina snad ani neví že tam má pořád živnost. On je totiž člověk který má exekuce na několik milionů Korun a oni mají živnost s tím že mají farmu se zvířaty a až jim tam exekutoři vlítnou tak jim to všechno seberou.