Zlatý

Prosím, dá se z prezentace vyjmout fotografie?

Když dostanu od někoho prezentaci, dá se nějakým způsobem jedna fotografie okopírovat tak, aby se mohla samostatně použít?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Pokud se jedná o *pps prezentaci, tak nejjednodušší je přejmenovat příponu na *ppt a otevřít v pracovním režimu. Poté stačí konkrétní obrázek označit, zkopírovat (Ctrl+C) a vložit (Ctrl+V) do obrázkového editoru: Malování, IrfanView, Zoner studio a pod.
Doplňuji:
Ještě tu je jedna úplně jednoduchá možnost:
Při probíhající prezentaci konkrétního obrázku zmáčknout PrintScr (nad Insert) a poté vložit (Ctrl+V) do obrázkového editoru: Malování, IrfanView, Zoner studio a pod.

Další odpovědi:

Zlatý

Musí se otevřít v opravdovém powerpointu nikoliv jenom v prohlížeči . Z powerpointu jdou jednotlivé snímky kopírovat nebo i doplňovat. prostě muže se prezentace vytvářet.
Doplňuji:
Jde to i v Open Office org. v programu Impress.

Diskuze k otázce

Zlatý

annas

Neuvědomila jsem si, že když označím odpověď, otázka se uzavře. Vyzkoušela jsem s pím PRs a pak vložila do InfanView a povedlo se.

Mosoji, ten program, který jste uváděl, asi nemám.

Děkuji oběma, opět jsem chytřejší.

Zlatý

mosoj

V prezentaci jsou plnohodnotné fotografie v jpg. Kopírovat lze kamkoliv nemusí se jen do editoru.

Zlatý

mosoj

Bumbes s tím PrtScn je to dobrý. To mě ani nenapadlo,ale zhoršuje se tím kvalita fotografie, ale oni bývají již zmršené v prezentaci.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.