Nikča

Jak přejmenovat uživatele na disku C ?

Jak změním název celé složky? Systém mi tuto akci nechce povolit… Děkuji

Nejlepší odpověď
hanulka11

já na něj klikla pravým a šlo mi to v tabulce co ti vyjede dej přejmenovat

nic jsem nezavírala dala jsem tento počítač tam je vše zobrazené a klikla jsem pravým a v tabulce klikla přejmenovat a přejmenovala a bylo.

Další odpovědi
Miroslavst

Systém tě nechce pustit proto, protože některou složku právě využívá.
Nejlepší je zavřít všechno a potom z nabídky tento počítač postupně se dostat až na tu složku, kterou chceš přejmenovat. Mělo by to jít.

anonym

To musíte takhle; Ovládací panely\Uživatelské účty

Nikča

Bohužel stále nic :( Měla jsem v pc virus, musel se tedy přeinstalovat a pojmenovali mi uživatele úplně jinak než původně…

hanulka11

tak už se zadařilo?

Nikča

Ano, nějakým záhadným způsobem, když jsem se vrátila z kina, jméno už bylo změněno.. Děkuji všem:)