Bronzový

Prezentace - jak dostat fotky ven.

Dostal jsem krásnou prezentaci fotek od Saudka,chtěl bych to nějak vytáhnout a případně si je vytisknout pro svou potřebu.Jak to udělat?Nejde mi to nikam přetáhnout a vydolovat z té prezentace.
Doplňuji:
Díky Vám za pomoc.Po hodině usilovné práce se mi to podařilo,ale neřeknu Vám jak.Sám to nevím.Zlatý krumpáč a lopata...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Staci zmenit priponu souboru z PPS na PPT a otevre se to rovnou v pracovnim okne, ze ktereho jdou obrazky kopirovat i dalsi upravy a moznosti.

Další odpovědi:

Zlatý

Zkus otevřít v pover pointu ne jako prezentaci ale pro jednotlivé snímky.
Nebo bych zkusil klávesu printscreen.

Zlatý

Otevři si pps přímo v editačním programu Pover point, nebo Impress. Obrázek si naklikni do editačního okna. Potom na obrázek v editačním okně klikni pravým tlačítkem a dej "uložit jako obrázek". Jedině takto !! dostaneš obrázek ve formě jpg.
Bohužel obrázky jsou zmenšené a pro přímý tisk to nebude tak úplně ořechové. Ale přijatelnou pohlednici z toho snad vytiskneš.

Bronzový

otevřete PowerPoint tam potvrdíte otevřít , najdete si prezentaci ve formátu pps a uložte ji jako webovou stránku . Poté se vám objeví složka tak jak běžné při ukládání klasické webovky a v ní najdete všechny snímky včetně hudby

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.