LEONEK

Jak na to? Fotky+hudba-prezentace

Rád bych si vytvořil takovou prezentaci na Dvd fotky s hudbou ale nevím jak na to? co k tomu vlastně potřebuji za vhodný program atd. děkuji

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Ve windowsech máš na to Windows movie maker, popřípadě v MS Ofice na to je power point.

Další odpovědi
Děda Louda

Můžeš kromě MS Office použít třeba i bezplatné Open Office a vytvořenou prezentaci pak některým vypalovacím programem převést a vytvořit DVD.

RomanP

skus se mrknout na mé stránky
www.fotoprezen­tace.estranky­.cz
je tam i návod v čem jsem je tvořil