Dubsohn

Propojení autorádia s mobilem

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, jakým zařízením lze propojit pomocí bluetooth originální autorádio s mobilním telefonem? Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
Jádrohlod

Co jsme tím chtěli říci ??? To je fakt otázka , zase jedna z těch , kdy tazatel se ani NENAMÁHÁ si po sobě přečíst , co napsal.Jinak BT nepotřebuje ŽÁDNÉ další zařízení.Zapnout oboje , na mt dát vyhledat zařízení BT a spárovat. Práce na 2 až 3 minuty. Tedy pokud šlo o toto a nebylo myšleno něco jiného.
Doplňuji:
Jistě , platí pro případ , že obojí , jak radio tak telefon , mají BT !!!

Další odpovědi
mosoj

Jedině přes sadu HF (hansfree). Některé sady HF do auta využívají zabudované reproduktory v autě nikoliv autorádia.
Lze ale koupit za patřičný peníz! i autoradio které má HF v sobě zabudované.
To co píše Jádrohlod platí pro počítače !!!

adam78987

Nejlepší je, pokud máš bluethoot radio typu: https://www.2din­.cz/autoradia-s-bluetooth/