zd

Jak používat Hensfri sadu?

Dobrý den chtěl bych Vás pozadat o pomoc včera jsem si poprvé koupil hensfri plantronics za ucho z připojením přes Bluetooth vse semi podařilo jenom nechápu jak se používá Hlasové vytáčení co mám říct do hensfri jméno kontaktu nebo zadat číslo a to začne volat nebo jak to funguje díky za odpověď

Odpovědi
isteron

Asi preto, že to má byť " hands free ", voľné ruky !

Funna

pokud handsfree má ovládání hlasem, musí se spárovat s telefonem…a po jejich synchronizaci by mělo po vyslovení kontaktu (samozřejmě tak, jak je uložený v mobilu) dojít k vytočení čísla…pokud tomu tak není, neproběhla synchronizace správně a kontakty si budeš muset přehrát manuálně…ale toto by mělo být popsáno v manuálu…a taky záleží, co máš za telefon, jak si spolu „rozumí“…

plavcik

Dlužno dodat, že některé telefony hlasové vytáčení ani nepodporují. Mám pevnou HF sadu v autě (též s hlasovým vytáčením) , ale muj mobil to neumí, takže vytočit lze jen klasicky vyťukáním čísla, nebo najít v seznamu a zmáčknout „volat“