dejv.s

Repro Škoda Fabia

Neví někdo naprosto jistě jaké repro konkrétně rozměr reproduktoru se dá namontovat ny připravené místo do Škody Fabie řady I. v combi provedení?? Díky Dejv

Odpovědi
harry pihach

asi kolem 200–280 kc.Odkaz na:Skoda Fabia repro TVM Valasske Mezirici.PROSIM.

Petra Kulatá

Dobrý den, s těmi reproduktory bych se chtěl zeptat, jestli máte třeba někdo něco takového: https://www.2din­.cz/reprodukto­ry-skoda-fabia-i-1999-2007/ protože plánuji, že si pořídím nové a nevím kde jinde už bych mohl získat radu.