promotér,promotérka

co dělá ,čím se zabývá promotér?

Nejlepší odpověď
annas

Promotér = pořadatel utkání, zpravidla profesionálů (= odborníků, osob provozujících činnost za výdělek).

Podle ABZ slovníku.

Další odpovědi
panenka

Promotér je člověk, který připravuje sportovní utkání nebo společenské akce. Zabývá se hlavně získáním publicity a propagací samotné akce. Může mít na starost i další záležitosti, které se celé akce týkají, a to od zajištění bezpečnosti přes prodej vstupenek, zajištění uvaděčů, dekorací nebo rezervace.