Pokročilý

Projde auto emisema, když svítí kontrolka motoru? Budou to nějak hrotit?

Odpovědi:

Bronzový

Domnívám se, že emise nejsou problém. Nevím ale z jakého důvodu kontrolka svítí. Ovšem u technické máte určitě smolíka!
Doplňuji:
Konkrétně já mám špatný egr ventil a tím pádem svítí kontrolka spalin na palubní desce. Někdo této kontrolce říká kontrolka motoru.Tím pádem já bych neprošel ani emisemi i když na chod motoru to nemá až tak velký vliv.

Zlatý

Co je to "kontrolka motoru"???
;-)
Ta kontrolka má (téměř určitě) nějaký konkrétní význam - zkontroluj si jej, aby to auto vůbec na STK dojelo...
;-)
Jinak - pokud jde o emise - měří se přímo spaliny, kontrolky jsou v tomto nepodstatné.

Bronzový

Pokud svítí "kontrolka motoru" tak je pravděpodobně závada někde v řízení motoru, a ŘJ motoru jej dá do nouzového provozu což je asi jen tak na dojetí!!!z čehož soudím (alespoň u mého to tak je!!) že jej ani u emisí nevytočí na požadované otáčky což znamená neprojití emisema,pkd se ale toto podaří tak na samotnou STK by to nemělo mít vliv!!!!
ALE - pkd svítí zamená to chybu a nejprve bych se ji pokusil odstranit a pak teprve přemýšlel o emisích a technické!!!

Stříbrný

Svítící kontrolka motoru může mít "milion" různých důvodů. I takových, co nemají s emisemi nic společného.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 622
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 572
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 218
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.