Lejla

Proč se v prohlížeči mozilla neuloží nastavení pro soubory cookies?

Zdravím, mám problém se soubory cookies. Když se potřebuji přihásit na nějakou webovou stránku například cztorrent tak při přihlašování se mi zobrazí že musí být povoleny soubory cookies, ale když je povolím a uložím tak se mi stejně nastavení neuloží a když se mi uloží tak mi to stejně ukazuje, že musí být povoleny. Nevíte kde může být chyba?
Doplňuji:
i přes vaši radu se stejně soubory cookies nepovolí

Odpovědi
ivzez

Nástroje > Možnosti > Soukromí >
a zaškrtnout okénko před Povolit ukládání cookies
a před Povolit cookies třetích stran.

V roletce vyberte
„Ponechat do ukončení aplikace Firefox“
a klikněte na OK.

Doplňuji:

Lejlo,
co přesně jste z našich rad použila?

Takhle bychom se jenom dohadovali,
v čem může být problém.

Dochy

nechal bych si někým zkušenějším zkontrolovat práva k adresářům. Zda má prohlížeč vůbecpráva k zápisu tam kam potřebuje…

arygnoc

Nástroje > Možnosti > Soukromí > Pamatovat si historii

pod tým si prečítajte, že u navštívených stránok cookies budú ukladané a uchované.

:-Q