programovani

snazim se vytvorit samoprogramovaci program,ale nemuzu na to prijit.Proste zadam male jadro,a program se sam rozroste dle mych specifikaci a vytvori si programove kody.Nevite nekdo,jestli jiz existuje takove reseni?proste kdyz clovek programuje sam,vytvori plno chyb,nepresnos­ti ,atd.

Odpovědi
cochee

Hm tak jestli to dobře chápu, pokoušíš se stvořit umělou inteligenci 🙂 tak jen s chutí do toho a půl je hotovo (možná do důchodu 😉 )