Jaro500

Poradíte program na stahování videi z archivu ČT?

Nejlepší odpověď
pan Straka

Mně se osvědčil na leccos freewarový program JDownloader2.

Další odpovědi
anonym

ke stahování z iVysílání používám jednoduchý program „youtube-dl“, velmi se mi osvědčil a dokáže stáhnout z iVysílání spolehlivě cokoliv.

Viz ukázka jeho použití zde: https://youtu­.be/NZTlEK1aP­bQ

Narozdíl od FRD a JDownloaderu nezávisí tento maličký program na molochu JAVA a je extrémně rychlý a nenáročný. Umí si chytře poradit (pokud použijete jeho poslední verzi) i se streamovacími službami, pro které nebyl přímo optimalizován a pro které nemá žádný plugin, což se o JD ani FRD říci nedá.

dr.luha

Na segmentová videa je dobrý on-line stahovač. Průběh je jiný, než u běžných, ale stačí jen počkat než dojde ke stažení a sestavení.
https://getvi­deo.at/en/
Také funguje stahovač FRD. Ten potřebuje pro svůj chod instalaci programu Java.

aliendrone

Program na pokládání OTÁZEK. ;) :D :D

anonym

Ahoj Jaro500, takový program neexistuje už jenom z důvodu autorských práv, ale když chceš sledovat své oblíbené pořady později nahraj si je přímo v televizi nebo v počítači PRO VLASTNÍ POTŘEBU (pomocí programu na nahrávání obrazovky).