Tw!st

Program na přečtení textu

Dobrý den znáte někdo nějaký program kterému něco napíšete klávesnicí a on vám to přehraje ? díky za odpovědi
Doplňuji:
jo a ještě nemyslím google překladač, něco podobného ale specielně na to a taky ať k tomu není potřeba připojení k internetu, díky.

Odpovědi
bolak

něco máš tady >>> http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/existuje-program-na-www-do-ktereho-by-jste-zadali-text-a-on-vam-ten-text-namluvil

ale kvalitní software najdeš asi těžko, teda v ingliš určitě jo, ale pokud jde o češtinu tak bych si moc nefandil

snad jedině najmout si na nádraží nějakej vágus za párek v rohlíku a dokoupit diktafon…

xko

Ahoj zkus toto je ČESKY a FREE Volně šiřitelná aplikace Balabolka je TTS (Text-To-Speech) program, který umožňuje čtení textů a jejich ukládání do různých audio formátů. Jako vstupní formáty jsou podporovány AZW, CHM, DjVu, DOC, EPUB, FB2, HTML, MOBI, ODT, PRC, PDF a RTF dokumenty a ukládat lze do WAV, MP3, MP4, OGG nebo WMA audio souborů. V programu je podporována čeština a k dispozici jsou i různé skiny, které jsou ke stažení na domovské stránce produktu.

Hlavní vlastnosti:

čtení textů (TTS aplikace),
přehledné uživatelské rozhraní,
různé skiny,
podpora češtiny.

Klikni a chvilu počkej pak ti v\skočí okno na stahnutí :) stahni a instaluj.
http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/ostatni/ba­labolka/downlo­ad/?g[hledano]=&g[oz]=2­.4.0.520