Kroupič

Existuje program, na www. do kterého by jste zadali text a on vám ten text namluvil ???

Nejlepší odpověď
player242

Google translator

Další odpovědi
ondra07

Tak za prvé zkus Google překladač.
A za druhé jsem našel a odzkoušel jakési programy, ale všechny mi to namluvili v angličtině, takže nic. :/

suaeda

Existuje jich asi více, ale uvedu jeden:
http://www.lin­guatec.net/on­lineservices/vo­ice_reader/
Program jsem měl možnost i vyzkoušet nainstalovaný. Dokázal vcelku dobře přečíst text a uložit jej i do mp3. Lze u něj i nastavovat rychlost čtení a výšku zvuku. Menší trable – zkratky čte nepřirozeně foneticky.

Hlada

Voice Reader
Sayvoice
Vozme
Alive Text tp Sprech
a další…

dvdk

Myslím, že se menuje voice manager.