Ozzy21

Program na natáčení a střih videí.

Ahojte,
Potřebuju pomoct chci si stáhnou program na natáčení a natáčet LP z Minecraftu máte nějáký kromě placeného a neplceného Frapse který se osvětčil.Nebo víte jak zdarma stahnout plnou verzi Frapse?A ještě nějáký program na úpravu a střih videí ,aby tam mohly být titulky komentáře a aby se dalo dávat víc videí dohromady?

Odpovědi
štamgast

Na natáčení her je dobrá GameCam nebo WeGame, stačí zadat do google. Na natáčení plochy a programů na ploše je dobrá HyperCam 2.
Na střih používám Freemake Video Converter. Můžeš si v něm video „postříhat“ nebo převést do požadovaného formátu (avi, ts, wmw apod.).

Michal Kole

  1. stahování softwaru je nezákonné
  2. zadej do google video screean recorder
  3. Na střih český Windows Live Movider Maker nebo anglický VirtualDub

CZRyba

Raději skus bandicam