Gabiska

Prodej bytu v Praze, jak na to?

Dobrý den, prosím poradíte mi jak co nejrychleji prodat byt v Praze? když potřebujeme opravdu rychle peníze?

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud cokoliv prodáváte hlavně rychle tak to prodáte šíleně nevýhodně … střelte to přímo realitce hluboko pod cenou a vemou to od vás hned, ale zní to jako pořádná hloupost. Budete na tom hodně tratit.

Lepší je dát to na bezrealitky.cz zcela obejít drahé služby realitních kanceláří a podpořit to dobře cílenou kampaní na facebooku a googlu.

Anetkaprcka

V Praze jsem prodávala byt s realitní kanceláří, která mi ještě před prodejem vyplatila zálohu.

Gabiska

Opravdu? která realitní kancelář vyplácí zálohu před prodejem prosím?

Anetkaprcka

Realitní kancelář https://www.e­doxreality.cz/ z Prahy vyplácí zálohu před prodejem nemovitosti až dva miliony korun.