Cougar

Proč žijem jako otroci ve vězení s nízkou ostrahou?

Proč musíme platit zato že žijem na téhle planetě?Proč lidstvo nefunguje jako každý jiný eko-systém v přírodě,oce­ánu,bez přičinění. Ale 2%lidí ovládá a funguje na úkor 98% lidstva. Když se jako jednotlivec nepodřídím stanu se vězněm na menším výběhu,jako nesvéprávný,nebo jako bezdomovec-ale možná na tom budu líp než otrok závislý na bezcených hodnotách. Dobré video- http://www.you­tube.com/watch?v=QHNeR3B­GM2E&feature=sha­re

Nejlepší odpověď
mosoj

Řekni mi který jiný živočich na Zemi spotřebovává víc než potřebuje k životu, vyrábí zbytečnosti a plýtvá se vším co dostane do ruky ?
Pochybuji že nějaký příměr najdeš. Takže proto !
Člověk není pozemského původu !, ale to se opakuji.

Další odpovědi
Orange

No klidně můžeš někam do pustiny utéct. Nechápu jak bys si to představoval?

ponovotny

než se necháte zcela pohltit „novými“ myšlenkami, zkuste si odpovědět na několik otázek:

  • kdo a proč tyhle videa vyrábí
  • co takovéhle video má za cíl a jak na diváka působí
  • je to video pro všechny, nebo pro určitou cílovou skupinu
  • úžasné záběry ve videu použité jsou získané legálně a nebo ukradené

Pokud odpovíte na tyto otázky tak o té problematice můžeme začít diskutovat

beer

Homo sapiens – člověk moudrý..
Takto se kdysi nazval sám. V té době to ale mělo jiný smysl a sice ten, že je odlišný od všech jiných druhů právě schopnostmi svého mozku a tím i moudrostí. Nějak se asi zapomnělo na jiné, dalším druhům rovněž neznámé schopnosti takového mozku – zištnost, bezohlednost, pýchu, atd.
Nyní pouze sklízíme plody právě těchto schopností. Toť vše.

Elk

Protože jsme lidi. Chytří, hloupí, nesvědomití atd, ale stále jenom lidi.
To by chtělo číst hóódně knížek, aby člověk zjistil, že na to nepřišel.
Vím, že nic nevím…

Jsemtady

V prirode je to podobne. Taky mas vudce smecky, kterej ma pravo na vsechny samicky, vceli kralovnu ktera se jedina smi rozmnozovat atp. U lidi je jine jen to ze se mohou diky lekarstvi a dalsim vedam mnozit i ti slabi a nemocni. Je to vic fair nez v prirode.

Reezo

otroci jsme všichni, jen si to spousta lidí neuvědomuje. Kdykoliv se může změnit situace, ale lidstvo je líné nebo se bojí změny i když jsou nespokojený. Stačí tak málo a byl by světovej mír a blahobit. Vemte si, že jsou přímo společnosti, který třeba podporují naší agresi atd… Proč lidi koukaj na sport? protože je tam agrese, krev a násilí. Málo kdo kouká na výkony sportovců… Také je tu spoustu věcí které odvádějí naší pozornost, nebo nás staví do role, že je nám to jedno. Jinak co říká Mosoj je jen teorie 🙂 Teorií je teoreticky nekonečně mnoho a každý si věří tomu co se mu nejvíc zamlouvá. Jinak lidstvo určitě plýtvá se vším co máme 🙂

ponovotny

Reezo-píšeš stačí tak málo a byl by…, mě hrozně zajímá jak to myslíš, co myslíš tím „málem“