LeeLee

Proč všichni zločinci a mafiáni utíkají do Mexika?

Koukala jsem na seriál a tam to padlo. Napadlo mě, proč to tak je …

Nejlepší odpověď
ten který je

Je to jen ve filmovém seriálu.Skutečnost je jiná.Mám ten pocit že zločinci a mafiáni se usazují v ČR a žijí si zde nad poměry.

Další odpovědi
anonym

To platí jen v USA, aby se vyhnuli federálnímu stíhání.
Jak už napsal ten který je, v Evropě unikají do ČR a čeští zase do JAR, na Bahamy, Seychely apod.

Drap

Ted už je situace trošku jiná. Hlavně to bylo dříve. Mexiko nemělo s USA žádné smlouvy o vydávání zločinců, takže tam bylo zcela bezpečno.