bolak

Proč všechny vietnamský tržnice smrděj stejně?

To takhle smrdí vietnam nebo co?

Nejlepší odpověď
Damiana

Řekla bych, že je to hlavně kombinace pachu z jasmínové rýže, která (při vaření!) smrdí jako myšina a naftalínu, kterým mají ošetřené všechny ty Gumy a Adihasy.

Další odpovědi
Deli

Protože si tam vyvařují stejná jídla, bolaku.

anonym

Vážně nevím, ale při nákupu jsem nikdy nečmuchala a ani neporovnávala pachy.

manon

Pokud můžu posoudit, tak textil a kožené výrobky z tržnic a dobře vyrobené mají zásadní rozdíl v pachu – myslím, že tržnicové výrobky „vynechaly“ při výrobě některé důležité kroky, procedury…smrdí to, co jim chybí ke kvalitě.

venkovan

Nemohu sloužit – tyto tržnice nenavštěvuji – snažím si zachovat ideály.

anonym

Proto že prodávaj stejné zboží! Už si byl v kafilérce?

bolak

Deli: nemyslím jídlo

barbakan: nojo, ale tady v česku, když zajdeš do krámu s textilem, tak každej smrdí jinak, ale tržnice sou všechny do jedný cejtit jak přes kopírák, ať už tam prodávaj nefunkční hodinky, samovznětný svíčky na stromeček nebo značkovou kšiltovku za třicet korun…