Pokročilý

Proč tu lidi pokládají otázky, když na všechno odpoví strýček Google nebo teta Wiki?

Jaký je potom smysl tohoto serveru? A co neví strýček Google a teta Wiki?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Ono jak kdy... na některé otázky odpověď na googlu není tak přesná nebo se odpověd nezobrazí v odkazech a tak je poslední šancí se zeptat někoho, kdo třeba i lépe na googlu umí vyhledávat nebo o tom něco ví... druhou možností jsou lenoši, co to hledání nechají na ostatních, no a pak tu jsou otázky, nak teré google asi neodpoví, například, co si lidé myslí o tomhle nebo tamtom, nebo jednoduše otázky, jako je například ta tvá, kterou google asi jen tak sám nezodpoví ;)

Další odpovědi:

Zlatý

Proč,proč,proč?
Proč sem lidé pokládají otázku,která byla nejméně xkrát zodpovězena?Zdejší vyhledavač by ti jistě taky našel pár odkazů na stejnou otázku.
http://www.odpovedi.cz/…

A hlavně prosím tě se nečerti,já to nemyslím ve zlém.

Zlatý

1. Je spousta lidí líných a neschopných
2. Honí se za body a proto jejich otázky
3. Ne vše ví Google ale mnoho lidí má svoje zkušenosti, vědomosti i praxi v rozličných oblastech.
Z tohoto důvodu (vyjma ekonomického) by mohly mít Odpovědi smysl.
Názor

Zlatý

skusenosti ostatnichuzivatelu a maji vic na vyber.....navic je to vetsi sranada nez jen hledat na webu

Pokročilý

Protože na některé otázky tyto stránky (wiki,google) neumí odpovědět :)
a lidé chcou slyšet názor i od ostatních lidí :)

Zlatý

Na google a wiki odpovedá stroj podľa zadaných kritérii. Zatiaľ stroje nie sú tak "geniálne", aby dokázali nahradiť človeka v myslení, doplnení si chýbajúcich, či chybných kritérií a hlavne nemá cit a fantáziu, aby dokázal improvizovať.
Človeka a jeho rozum zatiaľ stroj nenahradí...

Pokročilý

Protože jsou líní a nechtějí se snažit vůbec něco začít hledat, je jednoduší dát otázku a čekat na odpověď, vždyť on mi někdo odpoví. Toto platí i pro vyhledávání na této stránce.

Pokročilý

Strejda Google a teta Wiki neví spoustu věcí... jaké jsem měl včera ponožky, co mám dnes k jídlu... :D

Zlatý

Na tvou chytrou otázku taky neodpoví strýček Google nebo teta Wiki.

Bronzový

Protože jsou líní chvilku hledat a hlavně POUŽÍVAT MOZEK. Ovšem myslím si, že jsme tady kvůli tomu, abychom řešili otázky, kterými se encyklopedie nezabývají.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2419
Zlatý Drap 1490
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.