Proč tomu tak je ?

Pokud osobně vložím anketu ANO-NE a nedodám „jinou odpověď“ ,jsem za to peskován,ale jiným to prochází bez úhony?!

Nejlepší odpověď
Drap

To je zcela jednoduhé. Zde jsme si všichni rovni a někteří ještě rovnější

Další odpovědi
Děda Louda

Ti jiní jsou peskováni taky, leč nedbají. Úhona vzniká stejně jim jako tobě tím, jaký obraz o sobě vytváříte.

M.

Ono záleží na uživateli a hlavně na otázce.. Je jasné, že pokud bude otázka „Máš rád/a kočky?“ tak je „jiná odpověď“ téměř zbytečná.

cochee

M.: A nemáš pravdu. Jiná odpověď zahrnuje například: Nemám kočky ani rád, ani nerad, jsou mi u p***le.

M.

Věděla jsem, že se najde někdo jako ty. Proto tam je to „téměř“ ;)