Stříbrný

Proč teď znova mezi mladými letí kastráti a o hrubý mužský hlas už dnešní náctiletí nemají zájem?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Nevím o tom, že by např. tenorista Karel Gott byl kastrát a přitom ho uznává i mladé publikum. Při dnešním technologickém rozvoji jsem ráda, když zpěvák umí zpívat a není to nějaká uměle vytvořená hvězička. Také mě zajímá co zpívá. To poslední je barva hlasu. Ale můj oblíbenec je stejně Joe Cocker nebo Leonard Cohen a jim podobní (hlasově) :))

Další odpovědi:

Neboj, uběhne pár měsíců a ti s tenkými hlásky začnou více "rozumět" plným hlasům. Když jim bude po mutování hlas klesat podstatně níže, bude se jim to také více líbit. Budiž Ti útěchou, že většinu života stráví člověk mužského pohlaví jako muž, ne jako chlapeček nebo chlapec s tenkým hláskem. Na módní vlny se moc neupínej - jak přišly, tak odejdou.

Bronzový

Nikdo nechce být hrubý. Letí kastráti, ale mezi špičku vždy patřili a patří ti, kteří mají ROZSAH, tedy ti, co umí hluboké i vysoké tóny, co umí dunět i pištět, chrapláky i jemné. Berte to jak v hudbě, tak i jako parafrázi v životě.

Nevím.. Mně je třináct a osobně mám rád Jirku Schelingera nebo Zdeňka Kluku (z Progres), na druhou stranu ale i Gillana, Planta nebo Osbourna (a ti zpívaj celkem vysoko). Ovšem kam se na ně hrabe nějakej Bieber!!!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3358
Zlatý Drap 1793
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1114
Zlatý marci1 1076
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.