Proč tak málo ženatých mužů nosí snubní prsteny?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jsem ženatý vice jak 35 let. Prstýnek jse měl na svatbě a potom ještě snad dvakrát. Nenosil jsem ho z důvdů zaměstnání, protože bych ho zničil a mohl by mi způsobit úraz.
Prstýnek je tčeba nosit buď stále a nebo nenosit. Nandávání a sundávání prstenu většinou vede ke ztrátě.

Další odpovědi:

Zlatý

Asi nejsou k tomu.Manžel ho nosil tak čtrnáct dní,pak ho odložil.
Záleží jakou kdo má práci, mohlo by dojít k úrazu.

Každý muž se za chvíli péčí své ženy trošku zakulatí,tak třeba proto,že jim je malý.Nebo další možnost,muži nejsou zvyklí na prsteny,nedovoluje jim to charakter zaměstnání(černé řemeslo).

Zlatý

Můj manžel ho odložil poté, co za něj zůstal při práci "viset" u nějakého stroje. Naštěstí se mu nic nestalo, ale tyhle úrazy jsou ošklivé.
Bere si ho tak 1x za rok při nějaké zvláštní příležitosti a já z toho mám vždycky radost.

Zlatý

nejsou asi na ně zvyklý a snad jim vadí i při práci /jak komu/

Zlatý

Někteří to považují za zženštilé, jiní si myslí, že vypadají jako pod pantoflem. Co jsem slyšela za názory.
Že to vede ke ztrátě si nemyslím. Znám muže, kteří si je v práci sejmou a po práci opět nasadí.
Jsou mi sympatičtí muži, kteří snubní prstýnek nosí. Je na nich hned vidět, že jsou rádi ženatí se svou ženou.

Zlatý

Můj manžel nosí snubní prsten od naší svatby pořád. Má ho v práci, doma, na koupališti, na zahradě, i když jde třeba na houby. Nikdy ho nesundává. Myslím, že tak dává najevo mě, sobě i okolí, že si váží našeho vztahu. Je to opravdu hezké.

Diskuze k otázce

osmanek

Můj manžel přibral tak, že už ho nenasadil pomalu ani na svatbě :) Necháme si vyrobit nové, aspoň budu mít víc prstýnků :))

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4396
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.