Kric.ouwner

Proč tady někdo věčně přehazuje otázky , jak se mu zlíbí ?

Já tady položil otázku ohledně pořadu z televize ( Silvestr z václaváku v produkci TV Nova ) , a někdo si to bez dovolení přehodil do sekce ankety a zábava , Prosím ať si ti osoby přečtou pravidla , a pochopí zásadu anket ,
Mě v té otázce zajímala fakta né názory …!!!!!!!!!
Doplňuji:
Annas : no nevím na těch bodech mi tam něják nezáleží jako jiným zde :D :D , mě jde jen o radu nebo odpověď na otázku , k čemu by mi bylo 1000 bodů a žádná odpověď , a hlavně už jsem trošku větší a nemám tolik času si zde hrát na bodíky , samozdřejmě je dobré vědět že někdo dá + za to že jsem mu něják pomohl když jsem něco věděl .

Jinak ke kodexu :
Zařazení otázky do správné kategorie pomáhá, aby vaše otázky nalezli správní lidé, kteří dokáží kvalitně odpovědět. Otázky zábavného charakteru a otázky sloužící ke zjištění subjektivního názoru, jejichž odpovědi nepřinášejí užitek ostatním uživatelům nebo jejichž platnost v čase klesá musí být vždy v hlavní kategorii Ankety a zábava, i když by bylo možné jejich téma přiřadit do jiné kategorie.

Mojí otázku tam dali a tím pádem se nemůže dle kodexu dostat tam kde by to lidé vědět mohli a také mi nejde o subjetktivní pohled otázky jde mi o fakt např. ( bylo to moc drahé na pronájem , jedná se o historickou část msta a tímto se porušuje zákon , bylo to nebezpečné z důvodu vysoké konstrukce podia ) a né odpovědi typu : no asi protože si myslím že je tam zima nebo asi proto že ti interpreti dostali málo zaplaceno …

a také když vytahuješ kodex , přečti si co napsal "drap "
a přečti si část kodexu :
Není povoleno záměrně vkládat neužitečné odpovědi, které mohou uživatele uvést v omyl. Není správné ani vkládat nesmyslné odpovědi a otázky…

Než budeš vytahovat kodex je lepší si to pořádně přečíst a pochopit to přesně .

Nejlepší odpověď
annas

Občas se to stává. Otázka je v zábavě, nikoliv v anketách. Pokud vám záleží na bodech, nepřijdete o ně. Můžete si nastavi vkládání tohoto typu otázek na přední stranu.
Konečné slovo o zařazení otázky mají admini, proto se na ně obraťte. Navíc tento problém se řeší dennodenně – lze najít ve vyhledávací liště.
Ale zamyslete se. nad svou otázkou.
Může vám někdo zodpovědně sdělit fakta, proč se silvestr nekoná na Václavském náměstí? Nemůže. Vysloví jen svůj názor.

Stejně tak tato vaše otázka patří do Aktualit.

Ač nerada, cituji Kodex.
Otázky zábavného charakteru a otázky sloužící ke zjištění subjektivního názoru, jejichž odpovědi nepřinášejí užitek ostatním uživatelům nebo jejichž platnost v čase klesá musí být vždy v hlavní kategorii Ankety a zábava, i když by bylo možné jejich téma přiřadit do jiné kategorie.

Poznámka:
Převážně své otázky vkládám do aktualit, ale téměř každý druhý či třetí den dostanu mail o přesunutí otázky do anktualit kdysi z minulosti, i když jde o historická fakta. Víc se nevyjadřuji a neřeším to.

Vyhledala jsem otázku a vkládám odkaz:

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-neni-silvestr-z-vaclavaku-kazdy-rok-jako-bylo-v-roce-2008

Další odpovědi
Drap

Jak se mu zlíbí asi přehazuje proto, že se mu to líbí.
Doplňuji:
Jen několik poznámek k doplnění otázky :
Nemyslím si že otázky v kategorii Ankety a zábava nepřinášejí užitek. Pro nás, kteří se sem chodíme bavit, a jsem přesvědčen že jich neni málo,přinášejí právě tu zábavu, která je jak známo kořením života.
Ke kodexu neni zpracován žádný prováděcí pokyn, takže i každý z nás ho může chápat a vysvětlovat si jinak.
V každém případě však mazaní a přesouvání otázek bez vážného důvodu je svinstvo. Kdo pádný důvod má , buď pochválen

www

Já tu otázku nečetl, tak nevím proč.
Ale stříbrní a zlatí to zde mohou udělat i bez adminů. Vyzkoušeno, že ten přesun je natolik rychlý, že to nemohl nikdo ani přečíst.
Doplňuji:
Teď jsem si původní otázku přečetl.
Proč? To se ptej pořadatelů, proč to nechtějí organizovat!
Podle mne špatná otázka na špatné půdě. Tak třeba proto byla přeřazena.

hanny 2

Nejspíš ti to přehodili admini!Ti o dovolení žádat nemusí,ti rovnou konají!

jmhad

a nejen to,někteří hážou špek a pak čekají a z toho co nějak odpoví,udělají blbce.