Kric.ouwner

Proč není „Silvestr z Václaváku“ každý rok , jako bylo v roce 2008.?

Například v USA v Newyorském Manhattnu na Time square je to každý rok už od roku 1904 , že tam je velké podium slavní zpěvácí atd. třeba minulí rok ( poslední silvestr ) tam byli Laddy Gaga , Pitbull , Snoop Dogg , Ne-yo , Chris Brown a další desítky slavných ,
Jako je fakt že na Time Square se vejde přes 1 Millión lidí a na Václavák 10 Tisíc což je pouhé procento co na Time Square , takže jde li o reklamu ( což asi jo ) tak je to jasné , a asi proto si to televize „ABC“ platí celé sama včetně zaplacení honoráře interpretů což je u takové Laddy gaga kolem 1,5 millónu dolarů za večer kord o silvestru to bude tak minimálně 2× tolik , ale stejnak i kdyby Praha jako magistrát přispěla na tu akci bylo by to výhodné , je to o dost bezpečnější a takové civilizovanější a i ta reklama by něco zaplatila i když by mohli dát jiné interprety než v roce 08 ( i když je fakt že u nás jich moc není ) protože vondráčková , hůlka , lucie bíla , michal david , gott ( ale toho jistě chápu ) , jsou přeci jenom už staří a tehdy to tam vypadalo jak na srazu domova seniorů tam snad více jak polovině interpretů bylo přes 50, no nwm hlavně ať tam něco je a člověk se tam nemusí tolik bát tam o silvestrů jít že mu někdo hodí nějákou blbou pirotechniku pod nohy nebo ještě v horším na hlavu ( do kapuce ) , což sem tam kolikrát viděl …

Nejlepší odpověď
Drap

A proč by to mělo být ? Asi by se to líbilo zase jen určité skupině osob. Pro mne by to třeba v žádném případě nebylo. Nemám rád podobné akce.