Avatar uživatele
anonym

Proč si staří lidé myslí,že jim všechno patří?

Ne všeci,protože někteří si svoje zlato zasloužili.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3339 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zjentek

já jsem také trpěla,tak nevím proč bys nemohl ty

Doplňuji:
..protože když tolik trpíš, tak nevím, proč by nemoh trpět celej tento web

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dudu

společenská hiearchie z říše lidí

Protože jsme byli vychováni za komunistů a ti prosazovali zásadu, že všechno je všech. Nebo nám vadí, že se dnes všechno společné jen ničí a huntuje.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
lota

myslí si,že si zaslouží ještě víc

Dnes jim toho moc nepatří a co si nevydupou, to nemají (hodně jich taky nedupe vůbec). Myslím, že si zaslouží úctu, i přes občasnou nevrlost. K tomu se mi líbí hláška – ukáže se, až my budeme v jejich věku.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Magix.cz

Pokud budu brát „staří lidé“ jako 60+, tak z těch, které znám, je takových 1 z 10-ti. Větší procento je mezi 25–35 let, řekl bych.

před 3339 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

I to je možné,protože všude je „chleba o 2 kůrkách,buď Halovi děti nebo pokročilí hypochondři toliko o mentální "nadřazenosti“,kte­rá bývá zajisté v normě.

před 3339 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dědapetr

Co máš proti stáří,vždyť to čeká každého.Už když se narodí člověk tak začne stárnout.Tak si předtav že jsi starý a odpovíš si sám na tu anketu.

před 3339 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Vždyď říkám,že ne každý…nedávno jsem byl na kožním a v čekárně mrčeli pokročilejší hypochondři kvůli průvanu a pak tase kvůli něčemu jinému…jen vycházím z toho co si brblala nahlas zdravotní sestra,ale chápu,že každý není pacient.

před 3339 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dědapetr

Stáří přináší více nemocí a staří lidé bývají podrážděnější a víc věcí jim vadí.nemyslím že jsou hypochnři jen mají potřebu komunikovat,bohužel se baví nejvíce o svých nemocech.Staral jsem se o svoji babičku a tak jsem si udělal obrozek jaký budu asi já ažmě ude tolik let.Spíš si myslím že nemocná byla ta sestra s jejím přístupem k lidem.

před 3339 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Otázka hodná bezmozka a ještě není pravdivá.

před 3339 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

To mě vůbec nějak nevzrušuje,protože také mám nárok občas komunikovat v "síti"a co je podle vás pravda?

před 3339 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Zjentek – Tobě to,ale dneska pálí,ještě víc jak včéra Jagarovi…však vy dva to tvládnete i beze mě,to jsem si jistý.

před 3339 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

s Jugarem mě laskavě nijak nespojuj ..von je moudrej člověk

před 3339 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

o.k.já jenom žertoval…

před 3339 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek