Proč si staří lidé myslí,že jim všechno patří?

Ne všeci,protože někteří si svoje zlato zasloužili.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

já jsem také trpěla,tak nevím proč bys nemohl ty

Doplňuji:
..protože když tolik trpíš, tak nevím, proč by nemoh trpět celej tento web

Další odpovědi:

Zlatý

společenská hiearchie z říše lidí

Protože jsme byli vychováni za komunistů a ti prosazovali zásadu, že všechno je všech. Nebo nám vadí, že se dnes všechno společné jen ničí a huntuje.

Pokročilý

myslí si,že si zaslouží ještě víc

Dnes jim toho moc nepatří a co si nevydupou, to nemají (hodně jich taky nedupe vůbec). Myslím, že si zaslouží úctu, i přes občasnou nevrlost. K tomu se mi líbí hláška - ukáže se, až my budeme v jejich věku.

Diskuze k otázce

Pokročilý

Magix.cz

Pokud budu brát "staří lidé" jako 60+, tak z těch, které znám, je takových 1 z 10-ti. Větší procento je mezi 25-35 let, řekl bych.

anonym

I to je možné,protože všude je "chleba o 2 kůrkách,buď Halovi děti nebo pokročilí hypochondři toliko o mentální "nadřazenosti",která bývá zajisté v normě.

Zlatý

dědapetr

Co máš proti stáří,vždyť to čeká každého.Už když se narodí člověk tak začne stárnout.Tak si předtav že jsi starý a odpovíš si sám na tu anketu.

anonym

Vždyď říkám,že ne každý...nedávno jsem byl na kožním a v čekárně mrčeli pokročilejší hypochondři kvůli průvanu a pak tase kvůli něčemu jinému...jen vycházím z toho co si brblala nahlas zdravotní sestra,ale chápu,že každý není pacient.

Zlatý

dědapetr

Stáří přináší více nemocí a staří lidé bývají podrážděnější a víc věcí jim vadí.nemyslím že jsou hypochnři jen mají potřebu komunikovat,bohužel se baví nejvíce o svých nemocech.Staral jsem se o svoji babičku a tak jsem si udělal obrozek jaký budu asi já ažmě ude tolik let.Spíš si myslím že nemocná byla ta sestra s jejím přístupem k lidem.

Zlatý

mosoj

Otázka hodná bezmozka a ještě není pravdivá.

anonym

To mě vůbec nějak nevzrušuje,protože také mám nárok občas komunikovat v "síti"a co je podle vás pravda?

anonym

Zjentek - Tobě to,ale dneska pálí,ještě víc jak včéra Jagarovi...však vy dva to tvládnete i beze mě,to jsem si jistý.

Zlatý

zjentek

s Jugarem mě laskavě nijak nespojuj ..von je moudrej člověk

anonym

o.k.já jenom žertoval...

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.