Avatar uživatele
já12345

Proč si nikdo nekupuje neznačkové mobili, i když jsou levnější, a výkonější?

Doplňuji:
proč si nikdo nekupuje neznačkové mobily , i když jsou levnější a vákonější?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 3366 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tony2412

Odpoveď byla označena jako užitečná

co je dnes značkový?Skoro všechno se to dělá v Číně,všechna elektronika je složená pomalu ze stejných součástek,záleží akorát jak je to vyladěný,a pak se hlavně platí draze za značku i když jsou ty výrobky srovnatelný…Je to snobárna,jak by asi dotyčný vypadal kdyby vyndal z kapsy mobil dejme tomu třeba od Tesly Holešovice vzhledově stejný jako od Applu i líp třeba vybavený ale o polovičku levnější,to přeci nejde!!!Byl by za socku… 🙂

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?já12345 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Mobil mám a ten funguje,až pojde budu nucený si pořídit jiný.
Doplňuji:
(jsem z těch,kterým stačí se dovolat a zbytek je pro mě bonus…)

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
McArthur

Značkové mobilní telefony jsou zřejmě jen Apple, Samsung, Sony, Nokia, Microsoft (původně Nokia) a Google (původně Motorola). Tím bych výčet ukončil, ale klidně mě doplňte.

Neznačkové mobily jsou vše ostatní. Pochází obvykle z jedné výrobní linky, kdy se pro jednotlivé obchodní značky vytváří vlastní úprava operačního systému (nejčastěji Androidu) a obsah balení. V ČR asi nejznámějšími značkami jsou Prestigio, Sencor, Huawei a Alcatel.

A nakonec tu jsou čínské značky mobilů. Mohou být „značkové“.

Já si při výběru mobilu dávám za cíl vybrat takovou „značku“, která má v ČR zajištěný záruční servis. Nestačí mi jen garance obchodníka, že mám záruku 2 roky, protože obchodník nemusí zítra existovat. Také je dobré si vybírat mobil od takové „značky“, která nemá už z výroby nainstalovaný nejrůznější špiclovací software, a to je věc, kterou mi zejména čínské značky nezajistí. A jak píšou ostatní, mobil mám na to, aby mi fungoval. Za rok si nechci kupovat nový. Vyšší výkon neocením, protože ho neumím využít a vyšší cenu beru jako daň za servis.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mapel

Je to otázkou kvaliky. Neměním mobil každý rok a chci aby mi vydržel. U značkových výrobků je lepší záruka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Já mám mobil z roku 1996 a ne a ne chcípnout. Takové mobyli dnes nedělají.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
setapouch

A kdo říká, že je nikdo nekupuje? Kdyby je nikdo nekupoval, neprodávaly by se.

Já mám značku, o které jsem před koupí nikdy neslyšel. Byl to nejlevnější na trhu. Servis mě nezajímá, v případě problémů půjde prodejci, ať si s tím poradí on. Pokud se s mobilem něco stane po skončení záruky, koupím jiný. Díky ceně pod dva tisíce si můžu pořídit tři, než se dostanu na cenu levnějšího „značkového“ mobilu. A to už by byl nejmíň šest let starý.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Protože je přece třeba se pochlubit značkou,tedy tím,že na to daná osoba máJe to stejné jako s oblečením,kdo nemá na hadrách fajku,pruhy nebo krokodýla asi není in…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Mám anglický Kazam,nevím jestli je značkovej,ale jsem s ním spiokojenej.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rigormortis

mám CAT B25…nevím jestli to je značka nebo ne, ale tento telefon žádný servis nepotřebuje, záruka je k ničemu a až ho roztřískám, tak si koupím jen novější verzi.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek