setapouch

Proč si někteří lidé neumí obhájit svůj názor?

Někteří uživatelé zde pravidelně tvrdí nesmysly, ale když je požádáte o důkaz, buď se odmlčí, nebo vám začnou nadávat fekálními výrazy, které si normální člověk nedokáže vymyslet. Jiní zase mažou, ale když se jich zeptáte proč, mlčí.

To nemají dost sebeúcty, aby se za svůj názor dokázali postavit?

Doplňuji: pokud po někom požaduji doložení JEHO tvrzení, tak snad je normální, že na požádání doložím SVÁ tvrzení. Kdo toho není schopný, je obyčejný lhář. A pokud si k tomu musí pomáhat urážkami, pak i chudák.

Nejlepší odpověď
anonym

Třeba nepokládají za důležité cokoliv vysvětlovat, mají svoji pravdu, které se drží a tím to pro ně hasne i bez hádky. To není tak, že mlčí proto, že by k věci neměli co říct, ale je to pro ně jen plýtvání energií, kterou můžou zužitkovat někde jinde, jinak a příjemněji.

Další odpovědi
anonym

Asi je hryže svědomí a neumějí to jinak vysvětlit.

redy

Nepíšu co tady. Zatím jsem nemusela nic obhajovat. Ale v reálu jak kdy, jak komu. Jsou lidi, který neberou jinej názor než ten svůj, a ty mi nestojej za to kazit si den.
Kdybych musela tady něco obhajovat, tak si to pořádně rozmyslím, protože je tu pár uživatelů, s kterejma bych se nechtěla dostat do sporu .Máj svoji pravdu,a šlus:-(

jpau

Pokud se s někým pustím do diskuse a začne se to blížit k přetíženému cyklu (endless loop) tak v tom nemá smysl pokračovat protože to je vyhozený čas. Naposledy to tady bylo s někým o uprchlících… Expert na diskuse tohoto typu byl Kolesa.

anonym

Já si svůj názor vždycky obhájím, ale jakmile tady někomu dojdou jeho argumenty a začne mně nadávat do zasra…ých komunistů, tak nemá cenu takovému člověku něco dál vysvětlovat.
Jak jsem zjistil, lidi, kterým dochází jejich argumenty se většinou uchylují k urážkám a vulgarizmům.
A těmto lidem bych měl já dále něco vysvětlovat a obhajovat svůj názor??
Já se snažím s každým diskutovat na slušné úrovni a držím se hesla: CO NECHCEŠ ABY JINÍ DĚLALI TOBĚ, NEDĚLEJ TY JIM, ale ono to v některých případech neplatí.

Šidlo

presne tak........oni nemajú žiadnu sebeúctu…ani úctu k iným ľudom

a ani vedomosti, aspoň tie školské, ani štipku slušnosti pozireť sa na wiki a overiť si to, čo ,,babička říkala, souška učitelka před 50 lety říkala" a podobne

ale nekonečnú potrebu vyjadriť ku všetkému svoj názor (to je tiež taký názor – väčšinou je to zlepenec emócií, frustrácie, bias a čiastočných faktov mimo kontext) majú, a veľmi silnú.....hm, vitajte na internete

led

Najhoršia je debata so zaslepeným človekom. Tak sa nedivte, ak nedostanete odpoveď podľa vášho želania.

anonym

Čekal jsem jestli se na můj přįspėvek ozve JUGAR, protože on je ten, který mně uráží zasr.. komunistou.Je vidět, že on evidentně nezvládá moje argumenty a jelikož už neví jak dál tak dokáže jenom urážet.

arygnoc

@Samba:

ale to sa pletieš – to, že niekomu konkrétnemu poviem, že je blbec, lebo nerozumie čítanému textu a dokonca ani obrázku, nie je urážka, ale konštatovanie.
teda nahlásením mojej vyčerpávajúcej odpovede (citujem)

*** *** ***
pretože blbečkovia tvojho formátu nerozumejú čítanému textu, a ako sme sa v poslednej dobe dozvedeli, ani obrázkom.

tebe sa to teda dá dokázať iba pár fackami so slovami „takto to je a budeš to rešpekpovať“.

takže:

[plesk] [plesk] „takto to je a už buď ticho“.

😉
*** *** ***
si porušila kódex a mala by si byť náležite potrestaná.

@setapouch:

NIKTO tu nevyfňukáva ako TY že chce niečo dokazovať.
zaujímavé, že drtivá väčšina rozumie textu napísanému RAZ a nepotrebuje nič dokazovať, maximálne tak upresniť niečo v diskusii.

nesvedčí to o niečom?

tak čo blbečku, už ti to došlo?
a venuj sa radšej svojim fekálnym záľubám, blbečku.

😉

setapouch

arygnoc: zase lžeš. V http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/pise-vam-admin-do-odovodnenia-do-e-mailu-na-ci-podnet-bola-vasa-otazka-odpoved-zmazana si zcela jasně stěžuješ, že jsem své tvrzení nedoložil. OK, doložil jsem to obratem. Takže teď co ty, doložil už jsi některou ze svých lží?

Jediný, kdo tu porušuje kodex napadáním druhých uživatelů, lhaním a fekálními urážkami, jsi ty.

setapouch

arygnoc: už jsi dokázal byť jen jediné z tvých lživých tvrzení? Připomínám, že když jsi požádal o důkaz mých tvrzení ty, já jsem tak vždycky učinil.

arygnoc

jedno jediné som nedokázal – a za to som sa ti omluvil.
ale to sa jednalo skôr o neznalosť, ako o úmysel – MNE totiž otázky nemažú.

ja NEPOTREBUJEM od teba dôazy, VIEM posúdiť, kedy pravdu máš a kedy nie.
a viem ti za to dať aj palec, blbečku, alebo ťa patrične sprdnúť za tvoje kydy.

😉

setapouch

Zase lež. I v http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/pise-vam-admin-do-odovodnenia-do-e-mailu-na-ci-podnet-bola-vasa-otazka-odpoved-zmazana jsem dokázal své tvrzení. A co jsi udělal ty? Začal ses vykrucovat, že se na screenshot nepodíváš, protože může být zavirovaný. Dal jsem ti na výběr, ať mi určíš, jak ho mám dodat, na to ses raději odmlčel.

A žádná svá tvrzení jsi nikdy nedoložil. Pokud ano, dej odkaz, neměl by to být problém, ne?

anonym

arygnoc, to jsem byla já, já to smazala, jen aby ti to bylo jasný – opět ty tvoje vulgarismy, nemám chuť to číst!

gecco

Jugare – tvé svědomí patří k těm na světě nejohryzaněším..
___
A to se – ´uvšechvšudy´ – pořád – NESTYDÍŠ???
__________
Su, zřejmě, méně otrlý – ale už si v Loděnici hledám kavernu…
😛

gecco

Příspěvek smazán administrátorem.

setapouch

quentos opět ztrácí nervy, poslal mi tut o PM: Já ti nemíním nic zdůvodňovat, protože zrovna TY mi tady nemáš co mlet o nějakém bezpráví. Stejně bych se moh zeptat já: PROČ tady veřejně shazuješ zlaté uživatele? Čirá závist? No jen si to přiznej. Jdi se bodnout. Nemáš si tady co hrát na „soudce z lidu“ a já ti nemusím nic zdůvodňovat, i kdyby jen proto, že na to prostě nemám náladu. Důvod pochopí i průměrně myslící člověk, což ty zjevně nejseš. Nazdar.

Jestli toto má být chování moderátora, tak skutečně nevím, kam to chce provozovatel dotáhnout.

setapouch

Evidentně je to typická slovenská nebo učitelská vlastnost. Zde to statečně dokazuje arygnoc a led, hromada lží a jakmile člověk požádá o důkaz, odmlčí se. A i quentose jsem požádal o zdůvodnění, proč skryl mou otázku, ale bohužel, nemá koule na odpověď.

led

setapouch,
„typická slovenská nebo učitelská vlastnost“ podľa tohto tvrdenia to môže byť aj typická česká vlastnosť. Pokiaľ nechápete učiteľmi nie sú len slováci a nie všetci slováci sú učiteľmi. Zamyslite sa nad svojimi tvrdeniami. Dúfam, že k tomuto nemusím dokladovať nič. Stačí si len otvoriť „učebnici českého jazyka pro základní školy“
Doteraz som myslela, že to, čo tu tvrdíte, je ľudská vlastnosť. Národná vlastnosť, tj vlastnosť prisudzovaná národu je zjednodušené zovšeobecnenie nepodloženého tvrdenia. Ale zjavne ste dosiahli vrcholnú schopnosti poprieť ľudské vlastnosti a prisúdiť ich národom. Prosím, nezabúdajte, že národy tvoria ľudia. Takže jedná sa o ľudské vlastnosti.

setapouch

Jestliže se tu aktivně projevují dva slováci a dva slováci nejsou schopni svá tvrzení doložit, je to bu buď zajímavá náhoda nebo lžou nebo jejich národní rys. Takže jak to je?

led

šľapete si na jazyk. Ešte raz si pozorne prečítajte, čo som napísala.

setapouch

Jestliže se tu aktivně projevují dva slováci a dva slováci nejsou schopni svá tvrzení doložit, je to buď zajímavá náhoda nebo lžou nebo jde o jejich národní rys. Takže jak to je?

led

Najhoršia je debata so zaslepeným človekom.

arygnoc

@led:

po beznádejných diskusiách som dospel k názoru, že s blbcom, a nie zaslepencom – aspoň čo sa týka tohto českého úradníka-pištoľníka.

by ma celkom zaujímalo, čoho sa tak bojí.
asi vie veľmi dobre, blbeček.

😉