arygnoc

Píše vám admin do odôvodnenia do e-mailu, na čí podnet bola vaša otázka/odpoveď zmazaná?

mne teda nie – a ani ma to nezaujíma, dôverujem rozhodnutiam admina, je to jeho starosť – i keď, priznám sa, niekedy s ním polemizujem, ale vzdávam to po prvom proteste – je to proste tunajší pánboh.

ale je tu človek (ľudstvo mi odpustí, že úradníka nazývam človekom), ktorý mi tvrdí, že mu admin píše, kto konkrétne mu maže otázky/odpovede (čo samozrejme iba tvrdí, nedoložil [napr. náhľadom na prtsc]).

aké sú vaše skúsenosti?
prívitam i príspevok admina.

😉

takže – evidentne tu máme istú diskrimináciu.
niektorým chodí oznam, kto otázku zmazal, niektorým nie.

prikladám screen z e-mailu z vymazanej prehistorickej otázky mnou položenej: http://co-to-je.sk/temp/od­povedi02.jpg

týmto pádom sa ospravedlňujem setapouchovi, že som ho krivo nariekol, že nevie dokázať, kto mu maže otázky – činím tak v dôsledku dedukcie (verím užívateľom, ktorí potvrdzujú, že admin posiela v ozname o zmazanej otázke i autora-mazača), nie v dôsledku predloženého dôkazu (to sa totiž nestalo).

z mnou predloženého screenu je zrejmé, prečo som ho obvinil.

resumé:
všetci sme si rovní.
niektorí rovnejší.

😉

Nejlepší odpověď
annas

Ano. Je to možná měsíc, když jsem dostala v IP zprávu od Odpovědí. Smazala jsem svou odpověď a robot napsal:

"Milý uživateli,

váš příspěvek byl nahlášen jiným uživatelem k posouzení administrátorovi serveru.

Z důvodu: Chybně formulovaný nebo nesrozumitelný příspěvek.
Příspěvek: Nikdy jsem tak syrové vejce nerozbíjela, takže nevím.
Jen o Velikonocích je zvyk ťukat vejci špičkou o sebe, ale to je uvařené.
Nahlásil uživatel: annas

Po posouzení administrátorem bude váš příspěvek buď na server navrácen (je možné, že v upravené podobě) nebo ze serveru odstraněn. O případném odstranění příspěvku obdržíte informaci prostřednictvím e-maillu.
Připomenutí: Častým důvodem nahlášení příspěvku bývá nepoložení otázky do pole pro otázku.
Věnujte prosím, pozornost pravidlům serveru a kodexu uživatele. Pro správné používání serveru je vám k dispozici nápověda.
Časté dotazy naleznete pod záložkou FAQ.
S přátelským pozdravem
Tým Odpovědi.cz"

--
Při nahlašování vlastního příspěvku mně chybí kolona – např. vlastní příspěvek.

Ještě jsem si uvědomila, že jsem dostala i mail.

Smazaná odpověď

"Vaše odpověď:

Nikdy jsem tak syrové vejce nerozbíjela, takže nevím.
Jen o Velikonocích je zvyk ťukat vejci špičkou o sebe, ale to je uvařené.

byla smazána administrátorem z důvodu: Chybně formulovaný nebo nesrozumitelný příspěvek..
Otázky a odpovědi, které nejsou v souladu s kodexem serveru, nebo neodpovídají zaměření serveru mohou být administrátorem smazány."
Odpovedi.cz

Shrnutí . v mailu se nick nahlašovatele nedovíte, jen v IP.
Funguje to takto:

Když někdo nahlásí otázku, u níž jste odpovídal, nedovíte se od admina nic. Zprávu dostane tazatel v IP,. asi měsíc se uvádí i nick nahlašujícího.

Při nahlášení vlastní otázky či vlastní odpovědi dostanete info v IP (s nickem nahlašujícího) i v mailu pak případné potvrzení smazání.

Stejně tak, když někdo nahlásí vaši otázku či vaši odpověď, se dovíte jen v IP nick a mailem admin potvrdí, že otázku či odpověď smazal.

Další odpovědi
led

Nie, do emailu mi admin napíše jedine tie všeobecné dôvody z ponuky nahlásenia, do internej pošty takéto oznamy nedostávam.
Čo by som mala z toho, keby som poznala „mazala“? Pre mňa dôležitý je dôvod, skutočný dôvod, nie ten cyklostyl čo je v ponuke nahlásenia. V prípade zmazania sa zamyslím nad prípadným dôvodom, ak nesúhlasím, pomyslím si svoje, skontroľujem si ruky, či mi to netrhá žily, ak nie, preformuľujem otázku alebo odpoveď a život ide ďalej.
Pár zverov ťahajúcich rebrinák, ktorí sa nájdu všade, ma nerozhádže. Zdravie mi za to nestojí. Doporučujem všetkým citlivejším povahám v takomto prípade (po prečítaní zmazávacieho oznamu) zahľadieť sa na krásu prírody okolo seba, uľaviť strápenej duši a tíško do dutiny bútľavej vŕby zašepkať „Kráľ Lávra má oslie uši“.

briketka10

Mě taky admin napíše vždy jen Vaše odpověď, či
otázka byla smázána z důvodu toho a toho a já to
nechápu a myslím si o tom pakovi svý , že má o
kolečko míň !! Ale nikdy ne o nikom, kdo ji smazal.

Pak už jen do IP pošty, když jsem si smázla svoje
dvě odpovědi to mi napíše, že jsem si je smazala já.

gecco

Ne, prozatím se mi nestalo, že by byl v infu o smazání zmíněn nick toho, kdo otázku/odpověď skryl/smazal…

setapouch

Drahy zlodeji, ano, pise, uplne stejne jako annas.

Doplňuji: protože na rozdíl od tebe jsem vždy schopný svá tvrzení doložit, přikládám screenshot (viz zdroj). Kdybys byl chlap, omluvíš se. Kdybys byl čestný chlap, vyvodíš z toho důsledky, např. spácháš sebevraždu, nebo sem už v životě nepáchneš. Bohužel, ani s jedním se počítat nedá.

Zdroj: http://letecka­posta.cz/364519344

anonym

Jednou za měsíc ano,ale většinou mi to napíše ihned sms do zprávy,že mi jí smazal Barbakan.

anonym

Takový hovadiny mě nezajímaj, ať si maže kdo chce, co chce, ty seš na to odborník největší. Na mazání, nadávání, ponižování a lhaní. Máš to u mě: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-vam-pomaha-proti-migrene

led

Prosím oboch kohútov o trochu slušnosti na verejnom smetisku. Na výmenu názorov používajte radšej iný spôsob, napríklad:
Súboj na súbojové kresadlové pitole a vzdialenosť 10 krokov. Prirodzene za asistencie 2 svedkov a lekára.
Ďakujem

arygnoc

led, nepoužil som jediné urážlive slovo – dotyčný úradník proste nechápe písaný text a nie je ochotný to uznať.
JA nikomu nenadávam, že je prasa, neobviňujem ho, že je zlodej…

prečítajte si celý link znova a dáte mi za pravdu.

ja som ho krivo nariekol, že niečo nevie dokázať a omluvil som sa – na rozdiel od dotyčného, ktorý kde môže, uráža občanov slovenska (ja mám aj české občianstvo a preto sa za úradnika čr úprimne hanbím a ospravedlňujem).

😉

setapouch

Po sedmé, nejsem úředník. Stále to nedokážeš pochopit.

Po páté, říkáš, že kdo užívá cizí dílo bez souhlasu, je zlolděj. Nemáš licenci na avatar, podle svých slov jsi zloděj.

Po nespočetněkráté, ty tvé fekální nechutnosti opravňují použití slova prase.

Pokud si myslíš, že jsi nenapsal nic urážlivého, pak je tvá morálka ještě nižší, než jsem myslel a leccos to vysvětluje.

arygnoc

@setapouch:

nepriložil si žiaden screen, predložil si súbor na stiahnutie.
a takéto súbory ja nesťahujem.
využi inú službu, kde po rozkliknutí obrázok uvidím.

😉

anonym

Na většinu píše robot,pořád stálé odpovědi,konkret­ně málo.

setapouch

Chtel jsi dukaz, mas ho v odkazu. Je to zaroven dukaz tve demence, ze si nepamatujes, co pises.

Ale pokud mi slibis, ze uz se tu v zivote neukazes, dam ti screenshot kamkoli budes chtit. Na zlodeje a lhare, jako jsi ty jsem opravdu alergicky.

arygnoc

sa veľmi mýliš – ja sa ti ospravedlňujem za to, že som NEVEDEL, že dostávaš do (akej?) pošty i autora-mazača otázky, nie za to, že máš pravdu – lebo podľa TEJTO položenej otázky (PÍŠE VÁM ADMIN DO ODÔVODNENIA DO E-MAILU, NA ČÍ PODNET BOLA VAŠA OTÁZKA/ODPOVEĎ ZMAZANÁ?) mám pravdu ja – a tu by bolo na mieste priznať chybu zasa na tvojom mieste.

ale to predsa od obmedzeného pištoľníka brániaceho sa pred neexistujúcim nepriateľom nemôžem chcieť.

už si mal čokoládu (aby si POCHOPIL čítaný text)?

UPOZORNENIE:

všimni si slovíčka e-mailu v položenej otázke.
ju?
vidíš to?
plácneš sa do čela?
kto je klamár?

a vytiahni tie ruky z kakáča, ani šalamúnovo hovienko ti nepomôže.

😉

setapouch

Problem je v tom, ze si nepamatujes, co jsi ty sam psal. Takze pro pripomenuti (a abys to hned nezapomnel, zkratil jsem to): „ale je tu človek, ktorý mi tvrdí, že mu admin píše, kto konkrétne mu maže otázky“. Tvrdil jsem, dolozil jsem.

Jsi stale stejne nechutne prase. Premyslel jsem, jak nekoho neco tak nechutneho muze napadnout, ale prisel jsem na jedine vysvetleni: delast to ty sam. Je mi z tebe na zvraceni. Lhar, zlodej a jeste prase, to chce hodne silny zaludek.

arygnoc

ako dôkaz predkladám TVOJ screen: http://co-to-je.sk/temp/se­tapouch-vs-quentos.jpg

😉

NEVIDÍM e-mailovú komunikáciu.

setapouch

A kde jsem kdy co rekl o mailu? Ja nikde nic. To jen ty jsi takovy neschopny… neznam slusne oznaceni, ze si musis neustale argumenty vylhavat. To jsem ti rekl uz mockrat. Kazdy slusny clovek by to davno pochopil a stydel se. Bohuzel, takove prase, zlodej a lhar jako ty si bude stale mlit svou.

setapouch

Arygnoc: kdyz dam printscreeny, budes sva tvrzeni priste dokladat, kdyz te o to pozadam ja?Ja jsem ochotny do toho jit. Co ty, mas na to odvahu nebo ne a dokazes jen lhat a vymyslet nechutnosti?

setapouch

Hodina uplynula, arygnoc v diskusi odpovidal, ale dopadlo to tak, jak jsem predpokladal. Nemas na to odvahu, protoze lzi se spatne dokazuji.

arygnoc

na rozdiel od úradníkov ja musím občas aj pracovať.

😉

setapouch

Je zajimave, ze ti to nebranilo vlozit sem dva jine prispevky plne urazek. A ani ted ses neodhodlal uznat, ze mam pravdu. Jsi ubozak. Nic vic.

arygnoc

@annas:

nehovorím o ip – tam mi od admina nič nechodí, aspoň, čo sa mazania týka, ale o e-mailovej pošte.
a tam som ešte nikdy nemal autora návrhu na vymazanie. [nearchivujem]

ale fakt je ten, že väčšinou sú mi mazané odpovede a nie otázky, možno sa to vzťahuje iba na otázky.

😉

annas

Uvědomila jsem si, že jsem dostala i zprávu do mailu. Doplnila jsem. Nebyla jsem totiž delší dobu u počítače.

Zjistila jsem, že to funguje takto:
Když někdo nahlásí otázku, u níž jste odpovídal, nedovíte se nic. Zprávu dostane tazatel . asi měsíc se uvádí i nick nahlašujícího.

Při nahlášení vlastní otázky či vlastní odpovědi dostanete v IP i mailu odpověď. Stejně tak, když někdo nahlásí vaši otázku či vaši odpověď. Dovíte se v IP nick a mailem potvrdí, že otázku admin smazal.

arygnoc

@setapouch:

čo tu zasa trepeš o zlodejoch? zasa si si niečo vycucal z palca, čo si mal v kakáči?

už si mal dnes čokoládu?

😉

setapouch

Stale rikam, ze jsi nechutne prase, normalniho cloveka takove nechutnosti nenapadnou. A ze jsi zlodej, to rikas ty sam. Podle tebe je prece zlodej kazdy, kdo stahuje obsah bez udeleni licence vlastnikem.

arygnoc

čo to zasa trepeš od témy.

drž sa témy, ak cheš niečo iné, založ vlákno.

😉

ad autor návthu na zmazanie:
hovorím, mne nezvaknú mazať otázky (hm, prečo asi?), takže takú poštu nedostávam – a do ip už vôbec nie, všetko do emailu.
sem tam nejaký český šovinista mi zmaže odpoveď, ale ten v emaili nieje uvedený – bohužiaš tieto velku nezaujímavé emaily nearchivujem, aby som ti sem dal screen.

preto ma tvoje tvrdenie zarazilo – zatiaľ ho potvrdila iba ann a to iba do ip – a otázka stojí:

PÍŠE VÁM ADMIN DO ODÔVODNENIA DO E-MAILU, NA ČÍ PODNET BOLA VAŠA OTÁZKA/ODPOVEĎ ZMAZANÁ?

teda:
rozumieš písanému textu?

nezabudni na čokoládu, ostorstrelče.

😉

setapouch

A chapu, ze se ti nelibi, kdyz se ukazuje, ze jsi zlodej.

setapouch

Precti si upresneni dotazu, ktere jsi ty sam napsal. Pokud nechapes to, co sam napises, je jakakoli debata zbytecna.

arygnoc

nevidím ani náznak slova „zlodej“ (v upresnení), zasa si oblizuješ prsty?
vyzerá to, že si to mažeš aj okolo očí (setapouchova pleťová maska? 😁)

a ja že som prasa.

čo sa týka tých screenov, som jasne písal, že mne otázky nemažú, nemám v ip žiadne oznamy KTO mi čo maže.

😉

setapouch

„le je tu človek (ľudstvo mi odpustí, že úradníka nazývam človekom), ktorý mi tvrdí, že mu admin píše, kto konkrétne mu maže otázky/odpovede (čo samozrejme iba tvrdí, nedoložil [napr. náhľadom na prtsc]).“

Kradeš, lžeš, nepamatuješ si, co jsi napsal a ještě jsi nechutný… no, není to s tebou lehké.

arygnoc

„Kradeš, lžeš, nepamatuješ si, co jsi napsal a ještě jsi nechutný…“ – a to si zasa z čoho pochopil tým svojim úradníckým rozumčekom, há?

😉

setapouch

Co konkretne? Ze lzes? To jsme tu rozebirali mockrat. Ze krades? Tvrdis, ze kdo stahuje bez souhlasu autora, je zlodej. Takze jsi jim i ty sam.

arygnoc

@setapouch:

dúfam, že to pochopíš aj s preklepmi.

mám tu totiž rozpísaných ešte pár vecí [koho furt baví prepínať klávesnicu?? grrr], ale pre teba špeciálne to napíšem znova, keď sa budeš tváriť ako idiot.

😉