Zlatý

Proč si někdo myslí, že chci tady někoho následovat ?

Nechci nikoho následovat. Chci se ptát, odpovídat a pokud možno se bavit.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Proč si kdo co myslí,netuším,ale přece nikoho následovat nemusíte,pokud nechcete,nebo jo?
Ptejte se,odpovídejte, a když to půjde,tak se i bavte.....

Další odpovědi:

Zlatý

Přesně! A chceš, aby tě někdo následoval? Byl ti v patách - na cokoli odpovíš, na co se zeptáš?
Hhh!
A skutečně "super" je také extra ohodnocení odpovědi. Že by vyvyšování hodnotitele? Vy si dejte palec, já nominuji - neboť jsem zlatá (stříbrná) rybka.

Ad Všichni: Také vám to tak pomalu píše?

Zlatý

někdo má třeba své oblíbené téma a nechodí sem denně ,tak si nechá následovat ono téma a nebo uživatele od kterého se mu líbí jeho otázky či odpovědi a pak mu to chodí pravidelně a on je stále v obraze co se děje . Myslím, že ten název je dost "kostrbatý ",nezvyklý pro nás. zde je návod pro ty ...co si to chtějí nastavit

http://www.odpovedi.cz/…
Doplňuji:
já také nebudu následovat , jen jsem měla když jsem přišla poznámku kdo mě chce následovat já to jméno smazala, tak pardon ,ten dotyčný ví kdo to byl.....Asi jsem měla potvrdit přijetí ,ale nepotvrdila jsem . Myslím, že pravidla jak byla, byla předtím dobrá a my na ně byli zvyklí.Nebudu se v tom pitvat - pokusím se odpovídat a pokud to nepůjde ...mám smůlu.

Zlatý

Nebožka babička mně v podobných situacích říkávala "chlapče, nemáš náhodou haculinace"!

Drape, taky si s tím následováním nejsem jistá, že se z toho nemůže vyvinout pronásledování.
No, pokud to půjde časem zarazit, asi to budeme zkoušet v praxi. zatímse s novou verzí seznamujeme.

Ad Damiana: je to pomalé a špatně se vrací do otázek. Šipkou se dá vrátit jenom na úvodní hlavičku výběru. Takže vlastní profil mne dnes zklamal úplně nejvíc.

Pokročilý

Já osobně následuji pouze ty, co mám ráda a znám je osobně... ale zde na odpovědích? No, já radši sem zajdu a uvidím jaké jsou aktuální otázky. A aby mi chodily maily nebo jak to funguje? No stačí mi Facebook.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4393
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.