orestez

Proč si domácí kuchařky dělají iluze o tom, že vše, co uvaří, bude všem chutnat?

Velmi se omlouvám všem, které nedokážou uvařit hůř jako já. I za mou minulou otázku, kdy jsem uvažoval o nákupu nábytku; Doporučili byste tento nábytek?
Chtěl bych vědět jestli stojí za to nakupovat u tohoto obchodního řetězce s názvem, který zde nemohu jmenovat, nebo navštívit kvalitnější? Bohužel kvůli nechtěné reklamě ani tuto nábytkovou sestavu nemohu uvést, ani vložit obrázek.
Z důvodu: Spam, reklama, obtěžující příspěvek.
Jestli teda někoho obtěžuju, tak ať si sama stoupne na váhu a potom dává bacha ať sám/sama na světě nezavazí. Protože tyhle lidi jsou tu zbytečně.

Nejlepší odpověď
Kepler

To svědčí o přehnaném sebevědomí a nedostatku sebekritičnosti. I kdyby vařila jako pánbůh, ne všechna jídla chutnají všem.

Další odpovědi
hapiky

Některé umí totiž vařit, někteří to jen říkají.

aliendrone

Tvá omluva těm, které „nedokážou uvařit hůř než ty“ je velmi zdvořilá. Mě spíš zajímá množina těch, kterých se to týká – její mohutnost, či jde o prázdnou množinu? (pochop, vypovídá to i o tobě) ;) :D :D

Každopádně jsem se nesetkal s takovou „domácí kuchařkou“ – právě naopak – obvykle s napětím čekají na moji reakci (pochvalu). Ale ne moc napjatě, protože pokud mne znají, ví že bez protestů sežeru skoro všechno – POKUD se mi to strčí pod nos.

To naopak já se spíš třesu, protože moc často nevařím a když už, tak moje „plechová“ huba zapříčiňuje, že často mnou připravené pokrmy ostatní DRZE ODMÍTAJÍ jíst! No co, alespoň neubyde, že? ;) :D :D

ivzez

Nevím o žádné, která by si dělala takové iluze.

Mc Merkurion

… bylo by vhodné, vložit raději český text, tak to mi to připadá, že si děláš iluze, že ti všichni rozumí a pochopili, co tím chtěl básník říct …