Avatar uživatele
orestez

Proč si domácí kuchařky dělají iluze o tom, že vše, co uvaří, bude všem chutnat?

Velmi se omlouvám všem, které nedokážou uvařit hůř jako já. I za mou minulou otázku, kdy jsem uvažoval o nákupu nábytku; Doporučili byste tento nábytek?
Chtěl bych vědět jestli stojí za to nakupovat u tohoto obchodního řetězce s názvem, který zde nemohu jmenovat, nebo navštívit kvalitnější? Bohužel kvůli nechtěné reklamě ani tuto nábytkovou sestavu nemohu uvést, ani vložit obrázek.
Z důvodu: Spam, reklama, obtěžující příspěvek.
Jestli teda někoho obtěžuju, tak ať si sama stoupne na váhu a potom dává bacha ať sám/sama na světě nezavazí. Protože tyhle lidi jsou tu zbytečně.

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 2093 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

To svědčí o přehnaném sebevědomí a nedostatku sebekritičnosti. I kdyby vařila jako pánbůh, ne všechna jídla chutnají všem.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hapiky

Některé umí totiž vařit, někteří to jen říkají.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

Tvá omluva těm, které „nedokážou uvařit hůř než ty“ je velmi zdvořilá. Mě spíš zajímá množina těch, kterých se to týká – její mohutnost, či jde o prázdnou množinu? (pochop, vypovídá to i o tobě) ;) :D :D

Každopádně jsem se nesetkal s takovou „domácí kuchařkou“ – právě naopak – obvykle s napětím čekají na moji reakci (pochvalu). Ale ne moc napjatě, protože pokud mne znají, ví že bez protestů sežeru skoro všechno – POKUD se mi to strčí pod nos.

To naopak já se spíš třesu, protože moc často nevařím a když už, tak moje „plechová“ huba zapříčiňuje, že často mnou připravené pokrmy ostatní DRZE ODMÍTAJÍ jíst! No co, alespoň neubyde, že? ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Nevím o žádné, která by si dělala takové iluze.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… bylo by vhodné, vložit raději český text, tak to mi to připadá, že si děláš iluze, že ti všichni rozumí a pochopili, co tím chtěl básník říct …

před 2092 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek