Lorrien

Proč si dnes (skoro) všichni myslí…

že mezi mužem a ženou nemůže být jiný vztah, než partnerský (v intimním slova smyslu) … tohle se objevuje hlavně u mladých lidí – vlastní zkušenost ;) (samozřejmě může být i příbuzenský vztah – pro hnidopichy :D )

Nejlepší odpověď
iceT

Ale proč by nemohl?Když je člověk starší,tak to pozná sám,že i mezi opačným pohlavím lze najít kamarády,aniž by měl jiné úmysly.
Jenže mladým lidem jde spíš o to najít si partnera a na kamarádství se zvysoka kašle,to pak přichází až s věkem.

Další odpovědi
anonym

Lorrien, je otázkou, jaká skupina lidí si to podle Vás myslí. Znám spoustu lidí, kde to o sexu vůbec není. Také mám přítele, který mi pomáhal pokaždé, když mi bylo hodně „ouvej“. Nikdy mezi námi nic fyzického nebylo a ani do budoucna to nelze změnit. Je to báječný člověk, ale jako muž mne nepřitahuje.
Moje matka mi také kdysi tvrdila, že kamarádství mezi ženou a mužem neexistuje, že dříve nebo později se to zvrtne. Ale nezvrtne. Moje matka se mýlila. Není to první kamarádský vztah, který jsem takto prožila.
Jde jen o osobní zkušenost a vlastní vztah k opačnému pohlaví. Pokud neberete za vzor americké seriály, kde si to postupem doby rozdává každý s každým, tak dospějete k závěru, že normální společnost taková není. Ono ve skutečném životě ještě stále existují pojmy jako je láska, věrnost, kamarádství, přátelství.

TOM11170

Já mám nejlepší kamarádku kolegyni z práce,pěkná baba to je,patnáct let spolu chodíme pařit,na solárko,spíme občas vedle sebe v posteli atd.a NIKDY jsme spolu nic neměli,ne,že by to člověka občas nenapadlo,ale zaprvé by to byl konec toho pravého kamarádství(to zní jako fráze,ale fakt si to myslím)a hlavně..by to stejně skončilo fiaskem,protože bychom se u toho museli řehtat.Toliko moje zkušenost.