ShadyPony

Proč se ze „zbylých“ deštných pralesů neudělá chráněná oblast, aby se lesy přestaly kácet?

Nejlepší odpověď
Kepler

Protože ekonomické zájmy převažují. Vlády dotyčných států jsou bohužel krátkozraké a vliv zvenčí s nimi nepohne.

Další odpovědi
Agneta

Protože Homo Sapiens musí nejdřív všechno zničit, a poté se bude snažit svou vlast opustit tam, kde zase může ničit, nejlépe do Evropy pod záminkou, že má hlad, a že je u nich válka:D