Zlatý

Proč se vyrábějí (... a používají) rtěnky v nepřirozených barvách?

Učinil jsem tichou poznámku - tak, aby to dotyčná neslyšela - v tom smyslu, že ten její nepřirozený odstín rtěnky bije do očí. (Jednalo se o sytě růžovou, kterou nenajdete nikde na těle, natož v přírodě.) Bylo mi řečeno, že prý tomu "nerozumím". Fajn, tak asi ne - vysvětlí mi to někdo, prosím?
(Ač podle mého skromného názoru na tomto není čemu "rozumět" - stačí mít oči a cit výtvarníka. Obojí mám bezesporu.)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Protože se to některým líbí. A pak si koupí a někdo má zisk :-)

Další odpovědi:

Pokročilý

Někdo to má prostě rád. Chce se odlišit, vyčnívat z davu. A k nevýrazně nalíčeným očím vypadá rťenka, která tě, jak ty říkáš, "bije do očí" fakt dobře :) Mimochodem růžová je ještě v pohodě, existují i modrý, žlutý, zelený, nebo fakt nehezky fialový rtěnky :) Mac má myslím modrou :D

Protože jsou lidé, kterým se líbí - když je vidět, že ta barva není přirozená. Ženám samotným, nebo mužům, když se takhle namaluje jejich partnerka.

Stejně jako třeba zelená nebo fialová barva na vlasy, duhové kontaktní čočky atd.

Zlatý

tak to rád vysvětlím ..to je z úplně stejnýho důvodu, jako se dělaj barevný kondomy ;q
..a fakt jsi podobnou růžovou vůbec nikde nenašel?

Stříbrný

to jsou ženský a jejich svět, přitáhnout pozornost, odlišit se od šedivého průměru...

Zlatý

Otázka na houby. Přirozená je jenom originální barva rtů. Všechno ostatní je nepřirozené.

Byla to teď docela moda..
A pro někoho je to hezké nebo zajímavé.. :)

Diskuze k otázce

Zlatý

quentos

mosoj: tak polož svou a lepší, ty chytrej...

Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.