Pokročilý

Která značka rtěnek je nejlepší??

Chtěla bych poprosit dámy o radu :) Potřebuji rtěnku, která by jenom trošku ztmavila moji barvu rtů, totiž neměla by je tak úplně překrýt. Jde jenom o takovou tónovací, aby se mi více zvýraznily rty - tmavé vlasy, šedé oči - jsem opravdu zázrak přírody :-/ Nemohly byste mi prosím poradit značku, nebo přímo odstín, se kterým máte zkušenosti - nejlépe dobré?? :)
Doplňuji:
ReHu - Vím, jak to myslíte... Potřebuji rtěnku na všední dny, samozřejmě mám jich doma několik (ale máti mi je zakazuje nosit), ale všechny strašně kryjí a působí nepřirozeně ;)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Snad by mamince nevadil průsvitný lesk na rty,lesky jsou na trhu v nepřeberném množství,nestojí ani moc a jsou pro rty i užitečné,pokud jsou s nějakým vitamínem.

Další odpovědi:

Lorrien, rtěnky brát podle značky jako ty nejlepší a nejhorší, to Váš problém nevyřeší. Vy potřebujete jenom lehce zdůraznit přirozený půvab. Buď tedy volte přírodní odstíny tvdších tyčinek s perleťovým leskem (ty se tolik nevpíjejí a jenom zdůrazní tvar rtů), nebo nepoužívejte rtěnku vůbec.
Pokud zvolíte hezký lesk na rty, tak pravděpodobně docílíte požadovaného efektu spíš než s pomocí rtěnky.
Problém s kosmetikou, kterou máte doma, bude zřejmě v tom, že používáté měkké a dobře přilnavé rtěnky. Právě ty mají efekt, že na rtech působí jako tlustá vrstva barevného laku.

Zlatý

Odstíny většinou nejsou na trhu stabilně. A také si myslím, že není nejlepší používat pouze 1 odstín pro různé příležitosti a k různým oblečením.
Jsem spokojená se rtěnkami i lesky, které používám. Beru to jako dobrý poměr kvality a ceny.

Zlatý

Ja mám najradšej tie s tou jahodovou príchuťou.

;)

Zlatý

Lesk (tónovaný) je výborná věc, ale hlavně v létě se na rtech rád "rozjíždí" - Ach, to slunce... a také ho brzy přirozeně slízneš. :-)
Já osobně mám výbornou zkušenost se sorbetkami - transparentními rtěnkami, které si zachovaly intenzitu barvy klasické rtěnky, ale kombinují jemnost a lehkost lesku. Skvělé má Dior, Lancôme (řada Juicy je super!) a teď mám dost v oblibě Clarins.
Mrkni do odkazu. :-)

http://www.clarinskosmetika.cz /…

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.