Vyschla a ztvrdla mi rtěnka, je tak tvrdá, že s ní nejde líčit. Jak ji "zprovoznit", aby opět malovala? Díky.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

jakmile ztvrdla je už k nepotřebě kup si novou , stejně by ti už neudělala službu

Další odpovědi:

Zlatý

Pokud to nebyla nějaká super luxusní za pár stovek, nejlepší řešení je jít do drogérky a koupit novou.:) Pokud ji ale potřebuješ ještě v blízké době použít, zkus to jako já: rtěnku roztav ve lžíci nad ohněm (jako třeba když tavíš voskovky na barvení kraslic). Pak ji nalij do menšího uzavíratelného kelímku nebo nějaké nádobky a nanášej štětečkem. Je to řešení spíš dočasný, ale chvilku to vydrží - než našetříš penízky na novou :)) Jestli máš víc různých zbytků rtěnek, můžeš si tak míchat vlastní odstíny - klidně do toho rozpusť i zbytky tuhých lesků/balzámů na rty, jelení lůj, trošku kosmetické vazelíny...všechno, co je ti líto vyhodit a dalo by se do směsky použít. Ozkoušeno! :)
Doplňuji:
Aha, tak až teď vidím, že ice-t mě s radou předběhla :) Psaly jsme asi zároveň, ale než já to dopsala, rada ice-t už byla vložena. Promiň ice-t, nechtěla jsem tě kopírovat :)

Zlatý

Taky jsem pro nákup nové rtěnky,a stou starou bych zkusila tohle,jen místo očních stínů použít tu rtěnku,nějak nastrouhat http://fashion-colour.blog.cz/…
Doplňuji:
V pohodě:-)

Diskuze k otázce

Zlatý
Zlatý

barnajka

A ještě jsem ti iceT zkomolila přezdívku... Musíš si myslet, že jsem proti tobě snad nějaká zaujatá :)))) Omlouvám se ještě jednou, už si dávám pozor :)

Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.