Proč se v literatuře o nějakém hac…

Proč se v literatuře o nějakém hackerovi píše, že má nulové společenské vazby, že je nespolečenský, že má málo přátel? Je to obecné povědomí, nebo si prostě spisovatel šetří práci, aby se nemusel rozepisovat koho ten hacker zná? Když je to v jedné knize tak prosím, ale když je to jinde jak přes kopírák tak je to divné.

Nejlepší odpověď
led

Všeobecne sa považuje hacker za človeka, žijúceho svojej záľube v riešení počítačových problémov – hacking. Udržuje kontakty väčšinou cez internet s ľuďmi podobného zamerania, vyhýba sa „normálnej“ spoločnosti – nemá si s nimi čo povedať. Je pomerne ľahko zneužiteľný aj na kriminálnu činnosť.

Další odpovědi
hanulka11

asi mu nestojí za to ,aby se o něm rozepisoval…nebo je to všeobecně známo .....