bolak

Proč se smějeme babičce když málem umřela?

Není to zvláštní? Babička se nám nedávno málem udusila, zaskočilo jí žrádlo, obličej měla celej modro šedivej a byla sama zavřená na záchodě, takže se musely vyrazit dveře. V tu chvíli jak říkám, obličej neznámé barvy, oči vykulené, nevnímala. Dneska je to snad ta nejvtipnější rodinná příhoda a všichni se tomu strašně smějeme 🙂 přitom chybělo málo a nosili bysme jí kytky na hrob…

Nejlepší odpověď
anonym

Proto že jste cynici!

Další odpovědi
anonym

Protože všechno se má brát s humorem, obzvlášť jestli překonáme smrt, která nás stejně jednou čeká.

led

Prirodzená následná reakcia na nešťastnú príhodu, ktorá pomáha odbúrať vzniknutý stres. Je to lepšie, než s hrôzou v očiach nič nejesť, mať vyvesené dvere na záchode, prípadne pripravený telefón s navoleným číslom na zdravotnú pohotovosť. ak sa z toho smeje ja babička, ako hlavná hrdinka, tak je všetko v poriadku.
Prevencia:
Bolak, naštudujte si základy 1.pomoci, nacvičte si postup záchrany s celou rodinou aj so psom, aby každý člen domácnosti, aj pes, vedel v prípade potreby zasiahnúť.
Podľa Murphyho zákona aj tak sa stane príhoda, ktorú nemáte naštudovanú.

briketka10

jestli se směje i babička s váma, tak je to v pořádku..
mě to teda k smíchu moc nepřipadá, ale nebyla jsem u toho – pravda..

Doplňuji:
co dodat Bolákovic family :))

Sůwa

Vy byste jí ani ty kytky na hrob nenosili…Babička se taky směje? Jestli jo, tak jsi zřejmě po ní 🙂
Doplňuji:
Původně jsem to dala do diskuze, ale tam to nějak zapadlo, tak se ptám ještě jednou : nepsal jsi tu náhodou, že u hazjlíku dveře vůbec nemáte? Abys nás náhodou nehoupal… 🙂

vaiko

Co za žrádlo jste jí dávali? :)

Protiva

No, každá babička je vlastně TCHÝNĚ, zkus zaměnit tato dvě slova a musí ti to být jasné.
A neber to osobně.

lenisek01234

No možná to bylo srandovní takže nechápu proč píšou lidi, že si jí nevážíte, ale jen pokud se směje s vámi jeslti ne tak to bude asi pravda ;)

Drap

Zřejmě si dostatečně babičky nevážíte. I když na druhé straně je fakt, že člověka většinou potěší, když slyší o lidském neštěstí

briketka10

no o tom záchodu bez dveří sem tu něco taky četla.. HA :)

Sůwa

Teď mne napadlo – nepsal jsi tu náhodou, že u hajzlíku dveře vůbec nemáte? Jestli nás náhodou nepodvádíš… 🙂.

bolak

ale tohle se nestalo u nás :) některý lidi dveře opravdu maj, ať už tomu věříš nebo ne…

Sůwa

Můj nebožtík manžel rád bavil společnost příhodami, jak jsem se dusila řízkem při cestě do Maďarska ( nechal mne dusit dost dlouho ) a jak jsem se kopla do holeně krumpáčem při kopání žumpy…

bolak

barbakan: ale ona se tomu směje taky :)

anonym

… babičce zaskočilo žrádlo a koze jídlo,že ?!