Avatar uživatele
bolak

Proč se smějeme babičce když málem umřela?

Není to zvláštní? Babička se nám nedávno málem udusila, zaskočilo jí žrádlo, obličej měla celej modro šedivej a byla sama zavřená na záchodě, takže se musely vyrazit dveře. V tu chvíli jak říkám, obličej neznámé barvy, oči vykulené, nevnímala. Dneska je to snad ta nejvtipnější rodinná příhoda a všichni se tomu strašně smějeme 🙂 přitom chybělo málo a nosili bysme jí kytky na hrob…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? anonym, natybubu, Nazdar Bazar před 4317 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Proto že jste cynici!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Protože všechno se má brát s humorem, obzvlášť jestli překonáme smrt, která nás stejně jednou čeká.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Prirodzená následná reakcia na nešťastnú príhodu, ktorá pomáha odbúrať vzniknutý stres. Je to lepšie, než s hrôzou v očiach nič nejesť, mať vyvesené dvere na záchode, prípadne pripravený telefón s navoleným číslom na zdravotnú pohotovosť. ak sa z toho smeje ja babička, ako hlavná hrdinka, tak je všetko v poriadku.
Prevencia:
Bolak, naštudujte si základy 1.pomoci, nacvičte si postup záchrany s celou rodinou aj so psom, aby každý člen domácnosti, aj pes, vedel v prípade potreby zasiahnúť.
Podľa Murphyho zákona aj tak sa stane príhoda, ktorú nemáte naštudovanú.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

jestli se směje i babička s váma, tak je to v pořádku..
mě to teda k smíchu moc nepřipadá, ale nebyla jsem u toho – pravda..

Doplňuji:
co dodat Bolákovic family :))

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sůwa

Vy byste jí ani ty kytky na hrob nenosili…Babička se taky směje? Jestli jo, tak jsi zřejmě po ní 🙂
Doplňuji:
Původně jsem to dala do diskuze, ale tam to nějak zapadlo, tak se ptám ještě jednou : nepsal jsi tu náhodou, že u hazjlíku dveře vůbec nemáte? Abys nás náhodou nehoupal… 🙂

Upravil/a: Sůwa

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vaiko

Co za žrádlo jste jí dávali? :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Protiva

No, každá babička je vlastně TCHÝNĚ, zkus zaměnit tato dvě slova a musí ti to být jasné.
A neber to osobně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lenisek01234

No možná to bylo srandovní takže nechápu proč píšou lidi, že si jí nevážíte, ale jen pokud se směje s vámi jeslti ne tak to bude asi pravda ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Zřejmě si dostatečně babičky nevážíte. I když na druhé straně je fakt, že člověka většinou potěší, když slyší o lidském neštěstí

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

no o tom záchodu bez dveří sem tu něco taky četla.. HA :)

před 4317 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Teď mne napadlo – nepsal jsi tu náhodou, že u hajzlíku dveře vůbec nemáte? Jestli nás náhodou nepodvádíš… 🙂.

před 4317 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

ale tohle se nestalo u nás :) některý lidi dveře opravdu maj, ať už tomu věříš nebo ne…

před 4317 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Můj nebožtík manžel rád bavil společnost příhodami, jak jsem se dusila řízkem při cestě do Maďarska ( nechal mne dusit dost dlouho ) a jak jsem se kopla do holeně krumpáčem při kopání žumpy…

před 4317 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

barbakan: ale ona se tomu směje taky :)

před 4317 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

… babičce zaskočilo žrádlo a koze jídlo,že ?!

před 4317 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek