Lenka___

Proč se panně Marii nenarodila holka?

Nejlepší odpověď
gecco

A co by (si) s ní ´křesťané´ počali???
;-D

Další odpovědi
quentos

Protože to nejspíš nebyl Boží záměr.

anonym

Gecco, správně, počali !

anonym

Žena je nástroj ďábla!
Doplňuji:
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Sa­tanismus

dudu

Ježíš a jeho 4 bratři jsou uvedeni jménem a pak je řečeno, že sestry – tedy minimálně 2. Z toho vyplývá, že měl Ježíš přinejmenším 6 sourozenců. On sám byl nejstarším z nich. Římskokatolická církev učí, že to museli být bratranci a sestřenice i když v biblickém textu stojí doslova „bratři a sestry“. Učí tak, protože oslavují Marii jako pannu – pannu dokonce i poté, co porodila Ježíše.

střevo

protože křesťanství je dělaný pro chlapa (islám eště víc),,,
dyť je taky 2000 let starý,,,,to je eště starší než středověk